סלקום מציעה לתלמידים: "מורה בריקוד לוהט"

לקוחות שגלשו היום לפורטל הסלולרי של סלקום נדהמו למצוא הפנייה לסרט אירוטי ובה תמונה של דמות המגלמת מורה בתנוחה גסה, תחת הכותרת "מורה ישראלית צעירה בריקוד לוהט". בפנייה למוקד השירות, הוצע ללקוחות להסיר את ההפנייה בתשלום - ברכישת חבילה לציבור הדתי. "סלקום" בתגובה: התכנים - בהתאם לקהל ולשעות

הרבה תלמידים - וגם הורים - ציפו בהתרגשות ליומה הראשון של שנת הלימודים. אבל אמא אחת, לקוחה של חברת הסלולר "סלקום", קיבלה את ה"הכנות" לקראת 1 בספטמבר בפורטל הסלולרי באופן שונה למדי: כשגלשה בין התכנים המוצעים שם, נדהמה למצוא גם הזמנות לצפייה בסרטים פורנוגרפיים בתשלום - ברוח התקופה. השירות נשא את הכותרת: "מורה ישראלית צעירה בריקוד לוהט".

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, סיפרה האישה כי גם אחרי שפנתה לנציגי "סלקום" והביעה באוזניהם תרעומת על השירות שמוצג לכל דורש - סירבו אלה להסיר אותו מהפורטל והציעו לה לרכוש, בתמורה לתשלום, חבילה המיועדת לציבור הדתי שרק בה לא מוצגים תכנים פורנוגרפיים.

"השימוש הציני הזה בתלמידים כדי לנסות להרוויח מהם כסף באמצעות פורנו הוא שערורייתי", מחתה האם בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. כשהתקשרה למוקד החברה ומחתה על כך שבין היתר, הוצגה בפורטל דמות מורה בתנוחה מינית, נאמר לה על-ידי נציג השירות: "גברת, את מדמיינת. אולי הבן שלך נכנס?".

"סלקום": התכנים - בהתאם לקהל ולשעות

בעקבות התלונה, פנו ב"סלקום" לחברת "לוגיה" המספקת את תכני הפורטל הסלולרי - והעבירו את התגובה הבאה: "החברה מקפידה על ההנחיות של חברת 'סלקום' שלפיהן בפורטל לא מוצגים שירותים אירוטיים. נעשית התאמת תכנים בהתאם לקהל היעד ולשעות היממה באופן שקיימים תכנים המועלים אך ורק בשעות הלילה המאוחרות".

בסיכום תגובתם, נמסר כי "החברה בודקת אם אירעה תקלה נקודתית ולא הוסרו תכנים וכן תנקוט אמצעים נדרשים למניעת תקלות אלו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת