צפו: יממה במאהל המחאה ב-2.5 דקות

הרבה תומכים עברו ב-24 השעות האחרונות במאהל המחאה בשדרות רוטשילד והביעו את תמיכתם במאבק במצוקת הדיור בישראל. לאחר שליווינו במשך יממה שלמה, בשידור חי, את הפעילים במאהל המחאה, הנה קליפ סיכום של 24 השעות האחרונות - ב-2.5 דקות

במאהל המחאה מתכוננים עשרות פעילים ללילה נוסף במאבק במצוקת הדיור בישראל. בינתיים, זה הזמן להיזכר ביממה האחרונה במאהל, שלוותה על ידי מצלמת חדשות 2 באינטרנט בשידור חי, בקליפ סיכום מיוחד - 24 שעות בשתי דקות וחצי.

לאורך כל הלילה עברו פעילים, תומכים וסתם תושבי תל אביב בעיר ללא הפסקה ולא הפסיקו להביע תמיכה במאבק. לכולם היה מסר אחד ברור: תומכים בכם בכל צעד.

ג'ודי ניר מוזס-שלום: "הגיע זמן המהפכה"

חברי מאהל המחאה על מצוקת הדיור בישראל קיבלו חיזוק משמעותי בדמותה של אשת התקשורת ג'ודי ניר מוזס-שלום, אשתו של השר לפיתוח הנגב והגליל ושיתוף פעולה אזורי סילבן שלום. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרה מוזס-שלום: "צריך לבצע מהפכה אזרחית".

"הדבר היחיד שצריך לעשות זה להתחיל את החשיבה האזרחית והחברתית. צריך להפסיק להצביע בקלפי רק על השיקולים הביטחוניים", קראה מוזס-שלום והוסיפה: "כולנו צריכים להיכנס לאתרי האינטרנט של חברי הכנסת ולראות מי תורם לציבור". מוזס שלום אף הציעה: "כדאי לכם להתפקד למפלגות ולהיות אלה שקובעים מי חברי הכנסת שייצגו אתכם".

"רק על ידי מעורבות שלכם יגיע השינוי האמיתי", הבטיחה מוזס-שלום. "אתם צריכים להחליט מי ייצג אתכם בכנסת ולהביא למהפכה האזרחית. הגיע זמן האזרחים!", סיימה את קריאתה.

הפתרון למשבר? "סילבן עשה הכי הרבה"

לשאלת חדשות 2 באינטרנט באשר לעמדתו של בעלה, השר שלום, על המצב הקיים, היא אמרה: "סילבן מזדהה עם המהפכה. במשך שנתיים שלמות הוא מדבר על המהפכה האזרחית".

"סילבן הוא השר שעשה הכי הרבה עבור המעמד הבינוני", הוסיפה מוזס-שלום. "כשר אוצר הוא לקח מס נוסף מכל עשיר, פתח אוניברסיטה בצפת והוסיף אלפי מקומות עבודה חדשים", אמרה, לקול צהלת קהל התומכים שעמדו מאחוריה עם דגל ישראל מונף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק