הבגרויות נעלמו - תלמידי ביה"ס הרצוג לא יקבלו תעודות סיום

בבית ספר "הרצוג" בבית חשמונאי הוכרז היום סכסוך עבודה בעקבות הסתבכות פרשת היעלמות בחינות הבגרות. המשטרה חקרה באזהרה שתי מורות בחשד שגנבו את המבחנים במתמטיקה אך הן הכחישו כל קשר. יו"ר ארגון המורים: בעקבות הסכסוך התלמידים לא יקבלו היום את תעודות הסיום

התלמידים לא יקבלו תעודות. ארכיון (חדשות 2)

ארגון המורים הכריז על סכסוך עבודה בבית הספר "הרצוג" בבית חשמונאי שבו נגנבו מחברות מבחן הבגרות במתמטיקה. בנוסף הוחלט כי לא יחולקו שם היום תעודות סוף שנה לתלמידים.

אתמול נחקרו באזהרה שתי מורות בחשד למעורבות בגניבת טפסי הבחינה. במהלך חקירתן הכחישו השתיים כל מעורבות בפרשה המביכה, אך למרות זאת הן הורחקו מעבודתן למשך שבועיים. יו"ר ארגון המורים העל יסודיים רן ארז בתכנית סדר יום ברשת ב' כי כחלק מסכסוך העבודה שהוכרז לא יקבלו היום תלמידי בית הספר את התעודות שלהם.

לפני כשבועיים התקבלה תלונה במשטרה על כך שנעלמו מארון בבית הספר 17 טפסים פתורים של מבחן הבגרות במתמטיקה. המשטרה פתחה מיד בחקירה, שהובילה ככל הנראה לחשד שמספר מורים עומדים מאחורי היעלמות הבחינות. במשטרת רמלה חושדים כי בין מנהלת התיכון לבין המורים שוררים יחסים עכורים וכי המורים ניסו לפגוע במעשיהם במנהלת. במסגרת החקירה נקראים גם תלמידים לתת עדות.

עם חשיפת הפרשה נמסר ממשרד החינוך בתגובה כי הנושא נמצא בחקירת משטרה וכי המשרד יפעל בהתאם לממצאים. כעת עדיין לא ברור כיצד יקבע ציונם הסופי של התלמידים שבחינתם נעלמה, והאם יהיה עליהם לעבור שוב את בחינת הבגרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת