אחרי השב"כ: דיסקין נאבק בצפיפות בכיתות

בספטמבר הקרוב עתידה בתו של ראש השב"כ לשעבר לארוז בהתרגשות את הילקוט ולהגיע לראשונה ללימודים בכיתה א' - אבל בכיתה צפופה מהרגיל המונה כ-40 תלמידים. אביה ובכיר לשעבר במוסד המתגורר באותו היישוב נרתמו למאבק ולוקחים בו חלק פעיל

דיסקין. קרב חדש, בשירות הבת (חדשות 2)

רק בחודש שעבר הוא סיים באופן רשמי את כהונתו כראש השב"כ, וכבר בימים האחרונים מוביל יובל דיסקין משימה חדשה  - הפעם, לטובת בתו. דיסקין, יחד עם בכיר במוסד, סימנו להם כמטרה להיאבק בצפיפות בכיתות בית הספר ביישוב שבו מתגוררים השניים בשרון.

הם, יחד עם הורים אחרים לילדים שלומדים שם, פועלים במלוא המרץ לשנות את רוע הגזירה ולהביא לביטול הכוונה לאחד כיתות, כך שילדיהם ייאלצו ללמוד בכיתה א' שבה ישולבו כ-40 תלמידים.

כתב "מעריב" עמיחי אתאלי ציין כי דיסקין ואותו בכיר במוסד מתגוררים ביישוב מבוסס המונה כ-800 משפחות. בתו של ראש השב"כ לשעבר תסיים בסוף החודש את לימודיה בגן החובה, ואחרי חופשת הקיץ היא עתידה להיות אחת מ-40 התלמידים שיצטופפו יחדיו באותה הכיתה.

איש המוסד שפרש רוצה להיות פעיל בוועד היישוב

במחאה על המהלך, השביתו ביום שישי האחרון ההורים ביישוב את שעות הלימודים הראשונות וקיימו הפגנה שבה לקחו חלק יותר מ-200 משתתפים מול שערי בית הספר. בין אלו שנרתמו למראה היו גם דיסקין ובכיר המוסד.

אחת מתושבי היישוב סיפר כי "עושה רושם שדיסקין פעיל במחאה כמו כל הורה אחר, אבל התחושה היא שאיש המוסד הוא ממש חלק מההנהגה". השמועות במקום מספרות כי האחרון פרש לאחרונה מתפקידו ומבליט את נוכחותו במחאה מתוך כוונה לשמש, בהמשך, פעיל בוועד המקומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת