שרה נתניהו בקמפיין נגד גירוש ילדי העובדים הזרים

אחרי שפנתה לשר הפנים אלי ישי בבקשה לשנות את ההחלטה, מצטרפת רעיית ראש הממשלה רשמית למאבק נגד גירוש ילדי העובדים הזרים. שרה נתניהו הצטלמה לקמפיין התומך בהשארת הילדים בישראל ונפגשה עם אסתר בת ה-12, גיבורת הסרט זוכה האוסקר ואחת המועמדות לגירוש

חיזוק ממלכתי למאבק: רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו הצטלמה לקמפיין נגדי גירוש ילדי העובדים הזרים, זאת במסגרת פרויקט של עמותת "ילדים ישראלים" ועיתון Time Out תל אביב.

אתמול נפגשה נתניהו במעון ראש הממשלה בירושלים עם אסתר אייקפהאי בת ה- 12, בת לעובד זר, כוכבת הסרט זוכה האוסקר "Stranger no more", המועמדת לגירוש.

במהלך השיחה בין השתיים סיפרה אשת ראש הממשלה לאסתר על פעילותה למען השארת ילדי מהגרי העבודה בישראל, על פנייתה לשר הפנים אלי ישי והבטיחה להמשיך ולפעול למענה ולמען חבריה גם בעתיד.

אסתר סיפרה לגב' נתניהו על משפחתה, על אמה שנפטרה כשהייתה בת 8 והדגישה כי טוב לה בארץ. השתיים אף ניגנו יחד בפסנתר וחלקו סיפורים על אהבתן ללימודי התנ"ך.

"אנו מברכים על התגייסותה של רעיית ראש הממשלה למאבק נגד גירוש ילדי מהגרי העבודה", אמרו בעמותת ילדים ישראלים, "אנו מזכירים כי מקומם של ילדים חפים מפשע, שנולדו ומתחנכים במערכת החינוך הישראלית, אינו מאחורי סורג ובריח".