לאחר הירי: אין לימודים בבאר שבע

בבאר שבע מתמודדים עם בוקר מתוח במיוחד: העירייה הודיעה כי הלימודים בבתי הספר והגנים מושבתים היום לחלוטין. משרד התמ"ת השבית את מעונות היום והצהרונים. דובר העירייה: "מכיוון שמוסדות החינוך לא נותנים את המענה של המיגון נאלצו להכריז על ביטול הלימודים"

בעקבות הירי המתמשך הבוקר לעבר העיר באר שבע, החליטו בעירייה לבטל היום את הלימודים בכל מערכת החינוך בעיר. עם זאת, אוניברסיטת בן-גוריון פועלת כסדרה.

דובר העירייה אמנון יוסף אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "בעקבות המתיחות באזור והחשש מנפילות, שיקול הדעת הוא לא לסכן את התושבים". יוסף ציין כי הפעילות בכל בתי הספר והגנים מושבתת היום לחלוטין.

"מכיוון שמוסדות החינוך לא נותנים את המענה של המיגון נאלצו להכריז על ביטול הלימודים היום", הוסיף יוסף. לדבריו, במהלך היום יוחלט אם להאריך את השבתת הלימודים.

בנוסף, הודיעו במשרד התמ"ת כי גם מעונות היום, המשפחתונים והצהרונים המוכרים בעיר יושבתו. בכל שאלה בנושא ניתן לפנות למחוז באר שבע בטלפון 08-6264773.

בעקבות הירי לעבר אזור עוטף עזה, קורא צה"ל לתושבים להישאר סמוך למרחבים המוגנים. לאורך הלילה המשיך חיל האוויר בתקיפת מטרות ברצועה ואף חיסך חוליית מחבלים שהתכוונה לירות לעבר באר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק