אחרי ההדלפה: סגן מנהל תיכון זומן לחקירה במשטרה

משטרת משגב ממשיכה לחקור את הדלפת בחינת הבגרות במתמטיקה: סגן מנהל תיכון בסכנין נחקר ואמר כי צוות המורים לא ידע על ההדלפה. בנוסף זומנו 5 תלמידים לחקירה. אתמול פורסם כי תלמידים שילמו 250 שקל עבור הפתרונות

נמשכת חקירת הדלפת טופס בחינת הבגרות במתמטיקה בצפון הארץ: סגן מנהל תיכון בבית הספר התיכון "אלחקמה" בסכנין נלקח הבוקר לחקירה בחשד למעורבות בהדלפת הטופס.

במשטרת משגב בודקים מדוע הצוות החינוכי בבית הספר לא דיווח על החשד לדליפת טופס הבחינה, ובהמשך צפויים להיחקר גם חמישה תלמידים שנחשפו לפיתרון הבחינה מראש. לפני חקירתו במשטרה אמר המורה החשוד מוחמד שחאדה כי לצוות עובדי בית הספר אין כל קשר להדלפה לכאורה.

במשטרה מקווים להגיע למקור שאחראי לדליפת הטופס, שהופץ על פי החשד בקרב התלמידים שנבחנו לפני כחודש באזור הצפון. החקירה נפתחה בעקבות תלונה מצד משגיחים מטעם משרד החינוך בבחינות הבגרות במועד חורף במתמטיקה ליחידות 3, 4 ו-5. המשגיחים דיווחו על תלמידים רבים בעיר, שהשתמשו בהדלפה במחברות הבחינה שלהם.

מחקירת המשטרה עולה שהטפסים סופקו לתלמידים זמן קצר לפני שניגשו לבחינה תמורת 250 שקלים. התלמידים הספיקו לפתור את הבחינה וחלקם הגיעו לכיתה עם דף ועליו פיתרונות הבחינה. לאחר שהבחינו בכמות גדולה של תלמידים שעוזבים את הכיתה לאחר חצי שעה בלבד של בחינה, התעורר חשדם של המשגיחים.

רוצים לקבל לפייסבוק שלכם את כל החדשות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק