צפו: אבי התלמיד תוקף מורה בחדר המורים

אביו של תלמיד שגורש מהכיתה ושבחינתו נפסלה בתיכון ברמת השרון, החליט לקחת את החוק לידיים: הוא הגיע אישית לתיכון, נכנס לחדר המורים, ותקף מילולית ופיזית את המורה. המקרה תועד במצלמה סלולרית בחדר המורים. האב: "לא תקפתי, אבל צריך לפטר אותה". המורה לא הגיעה ללמד מאז התקרית

אירוע חריג וחמור נרשם לפני שלושה שבועות בחדר המורים של תיכון "רוטברג" ברמת השרון: אביו של אחד התלמידים בתיכון התפרץ באמצע היום לחדר המורים, תקף מילולית ופיזית את אחת המורות ששהתה בחדר וסירב לפנות את עצמו. האירוע תועד במצלמה סלולרית של אחד הנוכחים בחדר המורים בזמן התקיפה, והגיע לידי מערכת התכנית "שש".

בתיעוד נראה האב, מתפרץ לחדר המורים ותוקף את המורה: "את לא תגידי לי מה טוב לבן שלי", צעק לעברה לאחר שזו אמרה לו: "אתה לא עושה טוב לבן שלך". לאחר מכן, מסתובב האב ברחבי החדר, מסרב להתפנות ומתעמת פיזית עם כמה מהנוכחים בחדר.

"לא תקפתי אותה, צריך לפטר אותה"

בשיחה עם חדשות 2, אמר היום האב: "המורה פסלה מבחן של הבן שלי. היא זרקה אותו מהכיתה, אמרה לו שהמבחן שלו פסול, אז באתי לבית הספר וחיכיתי לה. במבחן התוצאה לא תקפתי אותה - אבל אני שמח שהיא לא חזרה ללמד מאז האירוע. צריך לפטר אותה".

המורה המותקפת אכן לא שבה ללמד מאז התקרית. היא פנתה למשטרה, לבית החולים, ואף מטופלת בימים אלו על ידי פסיכיאטר. "היא פגועה קשה מאוד, והמשטרה חוקרת את העניין בימים אלה", אמרה עו"ד יעל איפרמן המייצגת את המורה. "נגיש בקרוב כתב תביעה לבית המשפט, בגין הנזקים שנגרמו לה".

ממשרד החינוך נמסר היום בתגובה: "מדובר באירוע חמור. אנחנו סומכים על המשטרה שתמצא את החקירה". 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק