במקום מכתב מהמורה - אי מייל

הסוף למכתבים בתיבות הדואר בחדר המורים: החל מהשבוע הבא משרד החינוך יחל להשתמש בשירותי הדואר האלקטרוני באמצעותו יוכלו לשמור על קשר עם עמיתיהם לעבודה, עם עם התלמידים וגם עם ההורים. כדי שהתלמידים לא יחדרו לשרתים ויורידו את המבחנים מראש - במשרד החינוך מבטיחים שכל השירותים יהיו מאובטחים

מהפכת האינטרנט מגיעה למשרד החינוך (חדשות 2)

מהפכת האינטרנט מגיעה למשרד החינוך: שנים אחרי ששירותי הממשלה עברו להשתמש בתיבות דואר אלקטרוני של מקום העבודה - גם המורים מצטרפים למהלך, כפי שפורסם הבוקר ב"ישראל היום". מהשבוע הבא אפשר לומר: מכתב להורים - OUT, אי-מייל מהמורה - IN. 

הפרויקט, שייקרא "יונת דואר", יכלול תיבות דואר שבהן יופיעו פרטיהם של כל המורים בישראל, באמצעותו הם יוכלו לשמו על קשר עם עמיתיהם לעבודה, עם התלמידים, וגם עם המורים.

בימים שבהם לכל תלמיד בית ספר יש לפחות תיבת דואר אחת וחשבון בפייסבוק, כבר עלה חשש מפני חדירה של תלמידים לתיבות המורים, וחיטוט בין התכתובות שעלולות לכלול גם טפסי מבחנים לפני מועד פרסומם. במשרד החינוך מבטיחים כי כל השירותים יהיו מאובטחים כדי למנוע מקרים כאלו.

"אולי לא כל הסבתות יודעות להשתמש באינטרנט, אבל זהו חלק מתהליך של יצירת קהילה פעילה ברשת", הסבירה מנהלת מינהל תקשוב ומערכות מידע במשרד החינוך, סופיה מינץ. באמצעות כלים אלה, קבוצת מורים גדולה תהפוך להיות דינמית". השלב הבא המתבקש הוא קבוצה בפייסבוק לכל בית ספר, אבל עד שזה יגיע, יישלחו כנראה עוד אי-מיילים רבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק