נתניה: תלמיד השליך שולחן - המורה אושפזה עם חשש לדימום פנימי

האלימות נגד מורים לא פוסקת: תלמיד כיתה ו' באחד מבתי הספר בנתניה השליך שולחן על מורה לאנגלית, שהעירה לו במהלך השיעור. קודם לכן איים "לתת לה פליקה". המורה אושפזה בבית החולים עם חשש לדימום פנימי. עיריית נתניה: התלמיד הושעה, הגורמים הרלוונטיים עודכנו

שוב, אלימות כלפי מורים. אילוסטרציה (חדשות 2)

שיא נוסף של אלימות בבתי הספר: מורה לאנגלית באחד מבתי הספר בנתניה אושפזה בבית החולים לאחר שאחד מתלמידיה השליך לעברה שולחן ופגע בבטנה. זאת, לאחר שהעירה לו ולחבריו במהלך שיעור.

פורטל החדשות המקומיות של נתניה דיווח כי המקרה אירע אתמול, במהלך שיעור אנגלית לתלמידי כיתה ו' באחד מבתי הספר בנתניה. המורה העירה לקבוצת תלמידים ואיימה עליהם כי תחרים פתקים וניירות מגולגלים שהושלכו לעברה במהלך השיעור.

בשלב זה, דווח באתר האינטרנט, קם אחד התלמידים, והחל לאיים עליה כי "ייתן לה פליקה", לדבריה. המורה המשיכה בשיעור ובדקה עם אחת מבנות הכיתה את העבודה שהגישה -אז לטענתה דחף התלמיד בעוצמה את השולחן לעברה. השולחן פגע בבטנה בעוצמה, והיא אושפזה בבית החולים לניאדו בעיר, שם עברה בדיקות בשל חשש לדימום פנימי.

התלמיד הושעה, נשקלת הגשת תלונה במשטרה

בתום בירור עם הוריו הושעה התלמיד מבית הספר עד להודעה חדשה, והמורה שוקלת להגיש נגדו תלונה במשטרה. מעיריית נתניה נמסר כי כעת נבדקת התאמתו לבית הספר, וכי כל הגורמים הרלוונטיים עודכנו על ידי מנהלת בית הספר בזמן אמת - לרבות המפקחת ומשרד החינוך.

מבדיקה שערך האתר עולה כי מדובר במקרה שני בו מותקפת אותה המורה בשלוש השנים האחרונות. בפעם הקודמת, לפני כשלוש שנים, רדף אחריה אחד התלמידים בבית ספר בו לימדה והיכה אותה בראשה עם בקבוק פלסטיק.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק