קמפיין מיוחד: לא חונים בחניית נכים

אגף התנועה במשטרה, בשיתוף עם עמותת "נגישות ישראל", יערכו היום יום מודעות מיוחד בנושא האיסור על חניה במקומות המיועדים לנכים. במסגרת הקמפיין, ייערך גם מבצע אכיפה ארצי בנושא. "המטרה היא להעלות את המודעות", אומרים באגף התנועה

לא חונים בחניית נכים (AP)

אגף התנועה במשטרה יקיים היום יום מודעות בנושא החניה הבלתי חוקית בחניות נכים ברחבי הארץ, במסגרתו יתקיים מבצע אכיפה ארצי בנושא. מטרת המבצע, ביוזמת עמותת "נגישות ישראל", היא להעלות את המודעות לסוגיה החשובה וליצור הרתעה בקרב ציבור הנהגים.  

מחר: משדר מיוחד וחי בחדשות 2 באינטרנט - חגיגות ה-60 לגלי צה"ל

"במסגרת יום המודעות הארצי לחניות נכים, יתקיימו פעולות חינוך, הסברה, מודעות, אכיפה והתראה", אמר הערב רפ"ק יגאל הבשור, דובר אגף התנועה. קמפיין מיוחד ישודר בכלי התקשורת, עשרות אלפי תלמידים במוסדות החינוך יצפו בסרטונים ומצגות הסברה ותבוצע חלוקת פליירים במרכזי קניות בנושא.

במקביל, ייערך השבוע דיון מיוחד בוועדת הכלכלה בכנסת בנושא הצעות חוק לשיפור בעיות הקשורות לחניות נכים. "מדובר במבצע רחב היקף, שתכליתו בראש ובראשונה להעלות את המודעות בקרב ציבור הנהגים, שחניות נכים נועדו להקל על הנכים להגיע ליעדם", אמר רפ"ק הבשור. "אם נשים את עצמנו במקומם לרגע אחד - נבין שלהם, ורק להם, יש את הזכות להחנות בחניית נכים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק