רשימת משפטי ההתחלה הכי נפוצים

בנות ישראל חושפות את משפטי ההתחלה הכי נפוצים: בראש המצעד נמצא, איך לא, "אנחנו חברים מהפייסבוק?". הגברים בישראל, כך עולה מהמחקר החדש, יאמרו לכן שאתן דומות לשחקניות הוליוודיות, שיש לכן עיניים מדהימות - ויתהו "מה בחורה יפה כמוך עושה במקום כזה?". קיראו ולימדו מה לא להגיד

"את חברה שלי בפייסבוק?" (חדשות 2)

בנות ישראל היקרות, ראו הוזהרתן: "את חברה שלי בפייסבוק, נכון?" הוא משפט ההתחלה הכי נפוץ היום בקרב צעירים, כך שאתן ממש לא הראשונות ששומעות אותו. סקר מיוחד של "המרכז לאומנות הפיתוי" בדק עם 500 בנות ישראל בגילאים 20-35 מהו משפט הפתיחה הכי נפוץ שהן שמעו.

בהפרש ניכר, נמצאם ברשימה גם משפטים כמו: "את מזכירה לי את השחקנית היפה הזאת" (מקום 5), "מה בחורה יפה כמוך עושה במקום כזה" (מקום 7), ו" האם את מאמינה באהבה ממבט ראשון או שאני צריך לעבור לידך עוד פעם". לצידם מככבים גם משפטים ביזאריים למדי, שספק אם אי פעם הרשימו בחורות. "מה בחורה נחמדה כמוך עושה בראש המלוכלך שלי?" (מקום 9), או "אבא שלך מחבל, איך יצאת כזאת פצצה?" (מקום 10).

בין משפטי הפתיחה היותר מקוריים שלא נכנסו לעשרת המקומות הראשונים ניתן גם היה למצוא את המשפט הקלאסי של אסי כהן ב"מסודרים": "אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים?" (מקום 22), שאין ספק כי זיכה גברים רבים בחיוכים. עוד נכנסו לרשימה: "תעצרי בצד בבקשה. אני לא אבקש רשיון, רק ת'טלפון שלך" (מקום 13), "לא כבד לך שם?" (מקום 17), ו"אני מובטל וגר עם ההורים - אפשר את הטלפון שלך?" (מקום 21).

עם פרסום הרשימה, יאלצו גברברי ישראל, כנראה, לחשוב על משפטים חדשים. אז בחורים יקרים, זה הזמן להיות יצירתיים ולמצוא דייט לט"ו באב. בהצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק