חשפנים במסיבת סיום בתיכון: התלמיד נגד המנהלת

בוגרי י"ב בתיכון דרור שבשרון חגגו את נשף סיום התיכון במסיבה עם חשפנים וחשפניות. המורים והמנהלים מותחים ביקורת - התלמידים מצדם אומרים כי מדובר בהיתממות. "זה היה אירוע מכובד", סבור יו"ר מועצת התלמידים

בוגרי י"ב בתיכון "דרור" שבשרון החליטו לציין את סוף הלימודים במסיבה פרטית, מפוארת - ובעיקר שנויה במחלוקת. בשבת האחרונה הזמינו מארגני האירוע חשפנים וחשפניות שעלו על הבמה בפארק יקום והתערטלו מול בני הנוער.

חלק מההורים זעמו, אך הצעירים, שעומדים לפני גיוס, לא בדיוק מבינים על מה כל המהומה. "הדברים יצאו מהקשרם", סבור בר ששון, יו"ר מועצת התלמידים ומכריז: "אין מה להתבייש, היה טקס מכובד".

ששון דוחה את הביקורת שנשמעה עליו ועל חבריו ומכנה אותה היתממות. "בוא ניכנס לפרופורציות", הוא מדגיש. "העולם מלא בדברים כאלה. כל ילד שמגיע לגיל בן 18 נחשף להמון דברים - בין אם חוקיים ובין אם לא".

בבית הספר לא ממש מתלהבים מההסבר ומדגישים: אלה לא הערכים בהם אנו דוגלים. "אנו מחנכים לסובלנות והתנדבות", אומרת קרן אדרי, מנהלת החטיבה העליונה ומציינת כי המסיבה נערכה באופן פרטי ללא מעורבות או ידיעת המורים.

בשנה הבאה, מבטיחים במוסד החינוכי, הם יקפידו הרבה יותר. "הפקנו לקחים", מסבירה אדרי, שעדיין מופתעת מהתנהגות תלמידיה: "זה פרדוקס. מדובר במיטב הנוער שאנו מחנכים להתנדבות וסובלנות, ובזמן הפנאי, שם אין לנו נגיעה - הם עושים את הדברים המנוגדים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עוד בנושא:

ראש העין: תלמידים חגגו את סיום הלימודים עם חשפנית