התלמידים הרעישו - המורה חנק וטלטל

מה עשה מורה לתלמידים שהפריעו לו בחזרות לטקס הסיום של בית הספר? על פי החשד, הוא חנק וטלטל אותם כדי ללמדם לקח. כך עולה מתלונה שמטופלת בימים אלו על ידי משרד החינוך. התלמידים סיפרו כי המורה תפס אותם מאחור בתנוחה מאיימת

לא משתלם להפריע למורה. אילוסטרציה (רויטרס)

מורה בבית ספר יסודי בצפון תל אביב חשוד בכך שחנק וטלטל שני תלמידים בני 11 אשר הפריעו, לטענתו, בחזרות למסיבת הסיום של בית הספר. היום הוא צפוי לעמוד לבירור בעניין בפני מפקח משרד החינוך במחוז תל אביב, כך פורסם ברשת ב' של קול ישראל.

על פי החשד, ערך המורה חזרות לטקס הסיום, כשרעש חזק הפריע לעבודתו. כאשר ניסה לאתר את מקור הרעש המטריד, הוא מצא מספר תלמידים בחדר הסאונד כשהם מרעישים. בתגובה לכניסתו של המורה, נמלטו חלק מהתלמידים מהחדר, אך שניים מהם נותרו במקום.

התלמידים שלא נמלטו סיפרו לאחר מכן כי המורה תפס אותם מאחור בתנוחה מאיימת והחל לחנוק ולטלטל אותם. בעקבות המקרה החליטו התלמידים להתלונן ולספר להוריהם את שאירע. לאחר הבירור צפוי מפקח משרד החינוך להכריע באשר לעתידו של המורה ולא מן הנמנע כי יינקטו כלפיו סנקציות משמעתיות.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "לאחר קבלת התלונה בוצעה בדיקה ראשונית למקרה, אך המורה מכחיש זאת מכל וכל. מאחר שההאשמות חמורות, זומן המורה לבירור נוסף בפני המפקח".