צפו: רה"מ נפגש עם תלמידי כיתה ד'

משרד החינוך משיק היום מערכת למידה חדשה, וראש הממשלה בנימין נתניהו מגיע לבתי הספר כדי להביע את תמיכתו. נתניהו עורך מספר ביקורים בבתי ספר יסודיים ונפגש עם התלמידים והמורים. צפו בשידור החי מביקורו

ראש הממשלה בנימין נתניהו חוזר לבית הספר היסודי: נתניהו עורך היום סיורים במספר בתי ספר ייסודיים ברחבי הארץ, במהלכם הוא ייפגש עם תלמידים ויחנוך מערכת לימוד חדשה.

את סבב הביקורים של ראש הממשלה במוסדות החינוכיים אירגן משרד החינוך, שמשיק מערכות למידה חדשות לתלמידי בתי הספר היסודיים. המערכת החדישה כוללת מחשבים ובהם מערך לימודים מתקדם ומתוחכם וראש הממשלה הגיע בליווי שר החינוך גדעון סער כדי להביע את תמיכתו.

מוקדם יותר היום ביקר ראש הממשלה בבית הספר "נעמי שמר" בפתח תקווה, שם נפגש עם התלמידים והמורים שהתרגשו מעצם המעמד. אחר כך עשה את דרכו לבית הספר "מודיעים" בתל אביב שם השתתף בשיעור מתמטיקה שעסק בשברים עשרוניים.

במהלך השיעור התעניין ראש הממשלה בנושא הנלמד ואף הציב שאלה לתלמידים: "איך אתם יודעים שרבע שמניות זה חצי?". המורה והתלמידים שקצת הופתעו מהצלמים שנכנסו לכיתה, לא נתנו לפלאשים לבלבל אותם וענו בצורה נכונה לכל השאלות.