סערה ברשת בעקבות הדלפת הבגרות במתמטיקה

אלפי תלמידים מתכוננים לבחינת הבגרות שאמורה להתקיים מחרתיים, הבחינה שנחשבת לאימת הבחינות. הלמידה הופרעה הלילה עם הדיווח על גניבת השאלון והחשש מביטול הבחינה - שבינתיים הוסר. הנה מה שאתם חושבים על ההדלפה והשאלון החדש

סערה באינטרנט בעקבות החשיפה בדבר הדלפת בחינת הבגרות במתמטיקה, דבר שכמעט ועלה לנבחנים בביטולה. גולשי חדשות 2 בפייסבוק, שלומדים בימים האחרונים כדי להוציא את ה-100 המיוחל, כועסים - למרות שחלקם מוצא את הסיטואציה משעשעת למדי.

"לא שמעתם על החלפת מבחן?", כתב בזעם ספי קמראני, עוד כשעננת הביטול ריחפה מעל ראשי הנבחנים. "מה זה השטויות האלה?", הוסיף סתיו כהן, "תנו לגמור את זה כבר".

מאחר שהבגרות במתמטיקה מחולקת למספר שאלונים, אחד הדברים שהעסיקו רבות את הנבחנים הייתה השאלה איזה שאלון הודלף, אם בכלל. "מישהו יודע איזה שאלון הדליפו?", שאל יובל מרגלית. "אני מקווה שזה יהיה בשאלון 005", כתב לה איילה מטרסו.

מנגד, היו תלמידים שדווקא היו מאושרים מהמצב החדש והציעו לדחות את הבגרות לתקופה ממושכת. "לדחות!", כתב ארקדי רוז'בה, "הרבה ילדים לא מוכנים ולחוצים לקראת הבחינה וזה לא טוב", הוסיף. עם זאת, כאמור, רוז'בה, מרגלית ושאר האוהדים, כמו כל התלמידים האחרים, יצטרכו לעשות את בחינת הבגרות לאחר שבמשרד החינוך הודיעו שהטופס יוחלף.

רוצים לקבל לפייסבוק שלכם את כל החדשות על בחינות הבגרות כולל תוצאות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק