התלמידים גילו: המורה מפעילה אתר פורנו

תלמידי כיתה ה' באחד מבתי הספר במרכז הארץ נחשפו לחומר פורנוגרפי לאחר שהקלידו את שמה של המחנכת שלהם בגוגל. תוצאת החיפוש הייתה חד משמעית: שמה של המחנכת התנוסס בראש מאמרים שהעניקו טיפים לקיום יחסי מין מספקים ולרכישת צעצועי מין מגוונים. במשרד החינוך אמרו בתגובה כי המורה תזומן לבירור

לו רק היית קצת פחות המורה שלי: הבוקר חשף כתב "קול ישראל" לענייני חינוך איתם לחובר, כי מחנכת כיתה ה' באחד מבתי הספר במרכז הארץ לוקחת בשעות הפנאי שלה חלק פעיל באתר אינטרנט שמוכר אביזרי מין שונים.

הפרשה התגלתה לאחר שהתלמידים הקישו במנוע החיפוש "גוגל" את שמה של המחנכת, ולאחר שהוריהם של אותם ילדים גילו את האתר, הם מיהרו להתלונן לוועדת החינוך של הכנסת.

"לא רק שהאתר משמש כחנות מקוונת לצעצועי מין", אמר לחובר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "המורה חתומה שם על מספר כתבות שבהן היא מתארת חוויות מיניות שעברה, ומעניקה טיפים לגולשים איך להשתמש באותם צעצועי מין אותם היא מוכרת". לחובר הוסיף כי ההורים לא ביקשו לפטר את המורה, אלא רק לקיים בירור מכיוון שיש כאן היבטים מוסריים שנפגעו.

בתגובה לפרשה החריגה, אמרו במשרד החינוך בעקבות פניית "קול ישראל" כי הם מצפים מאנשים שעוסקים בחינוך להתנהגות מוסרית, וכי המחנכת תוזמן לבירור.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק