חרדים הפגינו נגד ישראל - ושרפו דגל

כ-150 חרדים התאספו בכיכר השבת על המדרכות, הבעירו פחי אשפה והניפו שלטים בגנות המדינה. יממה אחת לפני שישראל מציינת את יום העצמאות ה-62, בחר חרדי אחד להצית את דגל המדינה. הוא נעצר על ידי כוחות המשטרה

דווקא היום, כשישראל מתייחדת עם זכרם של חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, בחרו חרדים - חסידי "נטורי קרתא", להפגין בגנות המדינה - ולשרוף דגל ישראל בשכונת מאה שערים בירושלים.

כ-150 חרדים התאספו בכיכר השבת על המדרכות, הבעירו פחי אשפה והניפו שלטים בגנות המדינה. יממה אחת לפני שישראל מציינת את יום העצמאות ה-62, בתמונות שהגיעו מסוכנות הידיעות חדשות 24 נראה חרדי, ככל הנראה מחסידות "נטורי קרתא", שהצית את דגל המדינה. הוא נעצר על ידי כוחות המשטרה ונלקח לחקירה.

לפני שבועיים: חרדים השחיתו אנדרטה

חמישה חרדים מירושלים, נעצרו לפני כשבועיים על ידי המשטרה בחשד כי עקרו והשליכו את אנדרטת הזיכרון לנפגעי פיגוע התופת בקו 18 בעיר, שאירע בשנת 1996. בתום מרדף אחרי החמישה, הם נתפסו, נעצרו ונלקחו לחקירה.

האירוע התרחש ברחוב יפו בעיר. מספר שוטרים ממשטרת ירושלים זיהו את החמישה מבצעים את המעשה, והחלו לדלוק אחריהם. בתום מרדף קצר, נעצרו החמישה והובאו על ידי השוטרים לתחנה ונחקרו.