בלי בושה: תלמידות ברמה"ש התחפשו לגברים עירומים

במסגרת מופע תחפושות שערכו בתיכון אלון ברמת השרון, שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט עכשיו, עלו התלמידות להופיע בתחפושת פרובוקטיבית במיוחד: מעודדות אמריקניות שהפתיעו עם איבר מין זכרי. משרד החינוך בתגובה: אין לדברים כאלה מקום בבית הספר

תראו למה מתחפשים בבית ספר אלון ברמת השרון. במסגרת תחרות תחפושות שערכו בבית הספר לתלמידים, ובעיקר לתלמידות, לא הייתה כל בושה. במופע שהעלו התלמידים בחג הפורים והגיע לידי חדשות 2 באינטרנט עכשיו, עלו התלמידות להופיע בתחפושת פרובוקטיבית במיוחד.

זה מתחיל כמופע תמים יחסית. התלמידות עולות לבמה מחופשות למעודדות אמריקניות ורוקדות לצלילי מוזיקה שמושמעת באולם ההופעות של בית הספר. אחר כמה דקות הן מסובבות את גבן לקהל, מסירות את החצאית ומסתובבות עם הפתעה בין הרגליים.

כחלק מהתחפושת הבנות חיברו לגופן איברי מין זכריים - ונופפו בהם לכל עבר. התחפושת הפרובוקטיבית הוצגה לעיני תלמידים ובלי בושה גם לעיני המורים ההמומים שנכחו במסיבה.

אנחנו פנינו למשרד החינוך ומשם נמסר בתגובה: "הצגת התלמידים חורגת מגבול הטעם הטוב ואין מקומה בבית הספר - גם לא בפורים. המפקחת על בית הספר תערוך בדיקה בנושא עם שובו של מנהל בית הספר ד"ר יהודה יעקובסון מחו"ל".