בפסטיבל בומבלה מציעים: תתנסו באורגיות - ואז תחליטו

גם השנה ייערך פסטיבל בומבמלה בחוף ניצנים, והפעם מבטיחים המארגנים לבני הנוער הרבה יותר ממוזיקה טובה ואווירת שאנטי. "הנשיקה הראשונה, הסקס הראשון, שלישיות שישיות ושביעיות. קודם תתנסו ואז תחליטו", כך כתוב באתר האינטרנט הרשמי של הפסטיבל. ח"כ דני דנון אמר בתגובה: "זו פורנוגרפייה והפקרות מינית ולא פסטיבל"

פסטיבל בומבלה סוחף אחריו אלפי בני נוער שמגיעים אליו בכל חופשת פסח. כמו בכל שנה מבטיחים המארגנים כי בפסטיבל תהיה אווירה טובה ומוזיקה מצוינת. אבל בנוסף לדברים האלה, רושמים המארגנים באתר האינטרנט של הפסטיבל כי אלה שיגיעו, יוכלו ליהנות מחוויות מיניות סוערות.

"הנשיקה הראשונה, הסקס הראשון, שלישיות, שישיות ושביעיות, ההורים היו רוצים שתמצאו מישהו מאותה העדה ומאותו הגיל, תפתחו את הראש, תתנסו ותחליטו אחר כך", לשון הפרסום. נער בכיתה י"ב חיזק את הדברים הרשומים בעלון. "זה מקום כזה, בלי השגחה, הרבה אלכוהול חוף ים, חופשה ועניינים זורמים, באים עם ראש פתוח לכל דבר", כך הגדיר אותו הנער את הבילוי בפסטיבל.

שלי גונן, אשת חינוך ואמא לילדים, יוצאת נגד מארגני הפסטיבל, שמנסים לעודד את הנערים להתנסות במין פרוע וללא גבולות. "הורה ששולח את הילדים שלו לפסטיבל כזה, עם כל הפרסומים האחרונים על מקרי האונס, פשוט חוטא לחינוך". גם ח"כ דני דנון מהליכוד, תקף את מארגני הפסטיבל ואת החברות העסקיות נותנות החסות לאירוע. "זו לא הזמנה לפסטיבל מוזיקה", אומר ח"כ דנון, "זו פורנוגרפיה לשמה והפקרות מינית".

סדנה מעשית להתחיל עם בנות

הנהלת הפסטיבל מבטיחה באתר האינטרנט הרשמי של בומבמלה לתת כלים לנערים להצליח ולקיים יחסי מין. היא מציעה סדנאות מיניות שונות שיועברו על ידי חברה חיצונית, ואף סדנה מעשית בה יעברו הנערים בשטח הפסטיבל וינסו "להתחיל" עם בנות.

החברות העסקיות המופיעות על העלונים גינו את הפרסומים והבטיחו להסיר את שמם מהאתר. הנהלת הפסטיבל מסרה בתגובה לטענות כי אמנם היא קוראת לאהבת חינם וראש פתוח וכי הם סומכים על הצעירים שישימו את הגבולות הנכונים להם.