המורה למשטרה: תלמידים מתחזים לי בפייסבוק

מסתבר שתלמידי ישראל תמיד ימצאו דרך חדשה להתנכל למוריהם. מורה מבית ספר תיכון באשדוד פנתה לאחרונה לתחנת המשטרה לאחר שגילתה כי תלמידיה פתחו בשמה דף פקטיבי בפייסבוק. לטענת המורה הציגו הנערים את תמונתה ועידכנו את הדף עם הערות אופייניות לה

משתמש פקטיבי למורה. ארכיון (חדשות 2)

תלמידים ללא גבולות: מורה בבית ספר תיכון באשדוד נדהמה לגלות כי תלמידיה פתחו בשמה משתמש ברשת החברתית "פייסבוק", והפעילו אותו לאורך זמן. לאחר שגילתה את הנעשה מאחורי גבה פנתה למשטרה המקומית בעיר והתלוננה על ההתחזות.

האתר אשדוד.נט, מדווח כי בתקופה האחרונה הרגישה המורה שתלמידיה אינם מתנהגים כבשגרה. הם נהגו להסתודד רבות ולצחוק על חשבונה, והיא לא הבינה מה עומד מאחורי הדברים.

רגע הגילוי הגיע לאחר שבשבוע שעבר פנתה אחת התלמידות למורה ואמרה לה: "המורה, יש לך אתר יפה בפייסבוק עם חברים רבים". המורה לא הבינה תחילה במה מדובר כיוון שמעולם לא גלשה באתר, אך אחרי בדיקה שעשתה הצליחה למצוא את דף הפרופיל ברשת הנושא את תמונתה וציטוטי פיה.

מתברר שמספר תלמידים פתחו את הדף, ועדכנו אותו עם הערות בשמה תחת צילום שלה שהשיגו. לאחר שגילתה זאת המורה היא החליטה שלא די לפתור זאת בין כותלי בית הספר. המורה פנתה לתחנת משטרת אשדוד והסיבה להם את מה שנעשה.

קצין הנוער של תחנת אשדוד, פקד ראובן ויזמן הגיע בעקבות התלונה לכיתתה של המורה. הוא ערך במקום בירור והסביר לתלמידים את חומרת מעשיהם. בעקבות האירוע הסירו התלמידים את הדף והבטיחו לא לחזור על מעשה הקונדס בשנית.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?