אשדוד: תלמידים חיבלו בכיסא המורה וצילמו את נפילתה

תלמידי תיכון באשדוד החליטו להשתעשע על חשבון מורתם וחיבלו בכיסא שלה. כאשר ביקשה המחנכת להתיישב במקומה היא נפלה ארצה, לקול צחוקם של הנערים. אחד התלמידים אף צילם את האירוע והפיץ לחבריו. המורה המושפלת הגישה תלונה במשטרה, שפתחה תיק פלילי נגד החשודים. צפו בתמונות הבלעדיות שהגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט

מעשה "שובבות" של תלמידי תיכון באשדוד כמעט והסתיים באסון: מספר בני נוער באחד מבתי הספר בעיר חיבלו בכיסא של מורתם וגרמו לנפילתה הכואבת. המחנכת המושפלת לא נפגעה, אך הגישה תלונה במשטרה. האירוע תועד והופץ בקרב לשאר החברים במוסד החינוכי. התמונות הבלעדיות הגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט.

לפני כשבוע, כך פרסם אתר "אשדודנט", הובא לידי ידיעת המשטרה כי מספר תלמידים בבית הספר החליטו לחמוד לצון ולהשתעשע על חשבון מורתם ולחבל בכיסאה. כאשר החל בשיעור נכנסה המחנכת לכיתה וביקשה להתיישב במקומה. הכיסא התפרק והמורה נחבטה ונפלה ארצה על הרצפה. במקום למהר ולסייע לה - צחקו התלמידים בקול רם.

להוסיף חטא על פשע, שלף אחד הנערים את המכשיר הסלולרי שלו, תיעד את המקרה המביך והפיץ תוך דקות לחבריו ולשאר התלמידים בבית הספר.

התלמיד הושעה מבית הספר

המורה המושפלת, שלמזלה הרב לא נפגעה, הבינה כי לא נפלה במקרה. היא הזעיקה מיד את מחנך הכיתה, כאשר בינתיים תלמידים רבים ששמעו על האירוע גם יכלו לחזות בסרטון הנפילה המשפיל שהפך לשיחת היום. חלקם אף הציגו בפניה את המקרה כפי שנקלט במצלמה.

בתחנת משטרת אשדוד לא הקלו ראש באירוע ופתחו תיקים פליליים נגד התלמידים המעורבים בפרשה. התלמידים הואשמו בתקיפה, גרימת נזק, פגיעה בפרטיות ופרסום תצלום משפיל ומבזה. בנוסף התלמיד שצילם והפיץ את הסרט הושעה מבית הספר.

"ראינו את העניין בחומרה רבה מן הרגע שדווח לנו על האירוע", הדגיש קצין הנוער במשטרת אשדוד, פקד ראובן וייזמן. "כשמדובר בעבירות הללו, העונש עליהן יכול להגיע אפילו עד לכדי חמש שנות מאסר".