תלמיד בן 7 נדקר במספריים ברכב ההסעות

האלימות בקרב בני הנוער בישראל גולשת לגיל הרך ממש: ילד בן 7 מלוד נפצע היום לאחר שנדקר על ידי בן גילו במספריים במהלך ויכוח ברכב ההסעות שלקח אותם מבית הספר. הפצוע פונה במצב קל, הנער הדוקר הועבר לטיפול רשויות הרווחה. מוקדם יותר היום דקר תלמיד תיכון בבאר שבע את חברו במספריים, ופצע אותו קל

דקירה ברכב ההסעות. צילום ארכיון (חדשות 2)

מכת האלימות שפוקדת את ילדי ישראל מגיעה לשיא שלילי חדש: ויכוח בין שני תלמידים בני 7 ברכב הסעות התדרדר לכדי דקירה - אחד התלמידים שלף מספריים ודקר את חברו לספסל הלימודים בכף ידו.

האירוע התרחש היום בשכונת גני אביב בלוד, בשעה שרכב ההסעות עשה את דרכו מבית הספר היסודי אל בתיהם של הילדים. ויכוח פעוט בין התלמידים בני ה-7 התגלגל במהרה לדחיפות, עד שאחד התלמידים הוציא זוג מספריים מהתיק ודקר את חברו ביד. הילד החל לדמם ונהג הרכב הזעיק למקום צוות של מד"א.

הילד שנדקר פונה לבית החולים "אסף הרופא" בצריפין כשהוא מדמם, אך מצבו מוגדר קל. גורמים במשטרה מסרו כי מכיוון שהדוקר הוא מתחת לגיל האחריות הפלילית, אין למשטרה אפשרות לפתוח תיק פלילי, והיא מעבירה את הטיפול בתיק לרשויות הרווחה שיחקרו את הורי הנער הדוקר ואת אורח החיים בביתם.

מוקדם יותר היום נעצר תלמיד תיכון בבאר שבע לאחר שגם הוא דקר במספריים תלמיד אחר בבית הספר. הדוקר נעצר והובא לחקירה במשטרה, בעוד שהנדקר פונה לבית החולים סורוקה בעיר במצב קל.