בן 4 וחצי נשכח ע"י ההסעה - ונשאר לבדו בגשם

הוריו של און כוהל הקטן מרמת גן לא האמינו שזה קורה להם: באמצע היום הם קיבלו טלפון מאישה שאמרה להם: "תבואו מהר, הבן שלכם לבד ברחוב". בהמשך התברר כי נהג ההסעות שאמור היה לקחת את הילד מהגן לצהרון, כנראה שכח לבוא, והותיר את הילד לבדו ממרר בבכי בגשם. העירייה: "המקרה חמור, העובדת האחראית פוטרה"

שכחו אותו בגן. און כוהל (חדשות 2)

הסיוט של כל הורה התממש היום לנגב כוהל אביו של און כוהל בן הארבע וחצי מרמת גן. און נשכח מחוץ לגן הנעול בשלב העברת הילדים לצהרון על ידי הגננת - והחל משוטט לבדו ברחובות. קרן חיים, אישה טובה באמצע הדרך, שראתה כי הוא במצוקה אספה אותו אליה הביתה והתקשרה להוריו. "מצאתי אותו מבוהל וממרר בבכי לבדו בגשם", סיפרה חיים לחדשות 2 באינטרנט. "זה היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע", אמר אביו של און.

מתחילת שנת הלימודים הולך און כוהל לגן שנמצא בקרבת ביתו ברמת גן. כמדי יום, גם היום, השאירו אותו הוריו בגן בשעה 7:30 לפני שנסעו לעבודה. בשעה 13:00 אמור להגיע רכב הסעה שאוסף את הילדים מהגן לצהרון במרחק שלושה רחובות משם. קצת אחרי 13:30 קיבל אביו של און שיחת טלפון ממנה חושש כל הורה.

"היא אמרה לי תגיע דחוף", מספר נגב כוהל. "שכחו את הבן שלך מחוץ לגן". הגעתי אליה לדירה וחשכו עיני. "און מבוהל ובוכה לאחר שנשכח לבדו בגשם. הדבר הראשון שהוא אמר לי היה שהוא לא רוצה ללכת יותר לגן הזה כדי ש'לא ישכחו אותו בצהרון".

קרן חיים, צעירה שמצאה את און זנוח ברחוב סיפרה: "ראיתי ילד קטן משוטט ברחוב לבד, בוכה, רטוב עד לשד עצמותיו", מתארת חיים. "עקבתי אחריו עם העיניים כמה דקות עד שראיתי גבר זר ניגש אליו והתחיל לדבר איתו. מיד רצתי אליו ושאלתי מה קרה, אז הוא אמר - 'שכחו אותי'".

"זו לא הפעם הראשונה"

לדברי האב לא מדובר בפעם הראשונה שתקלה מסוג זה מתרחשת בגן. "זו לא הפעם הראשונה שהילד מוזנח. בפעם הראשונה זה היה פחות נורא כי שכחו אותו בתוך הגן, אבל מה היה קורה אם הוא היה יורד לכביש או שגבר זר היה חוטף אותו? חיי היו נגמרים".

נגב ושרון כוהל ניגשו לאחראים על הצהרונים ברמת גן והבהירו להם כי האירוע הקשה לא יעבור בשתיקה. "הגענו למשרדים והקמנו קול צעקה אבל המנכ"ל הסתכל עלינו באדישות ואמר: 'תתבע תתבע'. אני לא בטוח שאשלח את און מחר לגן".

מעיריית רמת גן שאחראית על חברת ההסעות נמסר בתגובה: "אנחנו רואים בחומרה רבה את המקרה. העובדת פוטרה לאלתר".