משחק אגו: חנקו ילד עד שהתמוטט והעלו הסרטונים ליוטיוב

ילדים בני 12 מגדרה מצאו דרך מקורית לבחון מי חלש ומי חזק - הם חנקו אחד את השני ומי שנכנע באמצע נחשב ל"חלשלוש". אחד הילדים לא רצה להחשב לכזה, ולכן לא רק שלא נכנע - הוא עודד את חבריו להמשיך לחנוק אותו עד שאיבד את ההכרה. את הסרטונים הם העלו ליוטיוב

משחק מסוכן ומטופש של תלמידי חטיבת ביניים בגדרה כמעט שנגמר בטרגדיה, לאחר שתלמידי בבית ספר צומח חנקו אחד את השני במסגרת משחק אומץ, עד שאחד התלמידים, בן 12, התעלף והחל לפרכס.

במסגרת המשחק צילמו התלמידים אחד את השני והעלו את הסרטונים ליוטיוב. כשהמורה נכנסה לכיתה וראתה את מצבו של הילד, היא לקחה את הטלפון הסלולרי באמצעותו צולמו התמונות ומחקה את הסרטון. הילד פונה לבית החולים קפלן וצפוי להשתחרר היום או מחר.

אביו של הצעיר סיפר לחדשות 2 באינטרנט שמדובר במשחקי אגו: "חונקים ילד והוא צריך להגיד מתי הוא נכנע. אם הוא נכנע - זה פוגע לו בכבוד ובאגו והוא נחשב חלשלוש". לדברי האב, בנו לא רצה להחשב ככזה, ולכן לא רק שלא אמר להם להפסיק, הוא עודד אותם להמשיך לחנוק אותו עד שהתעלף.

"אני מבין את בית הספר שאין לו 200 עיניים ואינו יכול לפקח על כל התלמידים" אמר האב והוסיף: "עם זאת, היה מקום לעירנות שיכלה למנוע את המשחק המסוכן".

חשד: תכנן להפיץ סרטון תקיפה

במקביל, דיווחה בצהריים המשטרה כי עצרה נער בן 16 בחשד שתקף תלמיד אחר יחד עם חברו בבית ספר תיכון בתל אביב וגרם לו לחבלות בפניו.

בחקירתו סיפר החשוד כי הוא ותלמידים נוספים תכננו מראש את התקיפה, והוסיף כי התכוון לתעד את האירוע באמצעות מכשיר הסלולר שלו ולפרסם זאת באתרי שיתוף קבצים. בתום החקירה הוא שוחרר בערבות.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק