7 תלמידים אושפזו לאחר מתקפת דבורים בנתניה

קבוצה של תלמידי בית הספר היסודי "יונתן" בנתניה הופתעו היום לגלות נחיל של דבורים שעף לעברם במהירות בשעה ששיחקו סמוך לבית הספר. התוצאה: 7 תלמידים ומורה אחד נעקצו ואושפזו בבית החולים לניאדו בעיר. הפראמדיק שהגיע למקום: "התקפה כזאת של דבורים אני לא זוכר"

מתקפת דבורים בבית הספר. צילום אילוסטרציה (רויטרס)

תלמידי ומורי בית הספר היסודי "יונתן" לא דמיינו מעולם שכך ייגמר יום הלימודים שלהם: 7 מתלמידי בית הספר ואחד המורים מאושפזים בבית החולים לניאדו בעיר, זאת בעקבות מתקפת דבורים.

נחיל ענק של מאות ואולי אלפי דבורים "תקף" מסיבה לא ברורה קבוצה של תלמידים ששיחקו סמוך לשטח בית הספר. התוצאה: 7 ילדים ואחד המורים נפצעו קל ואושפזו בבית החולים, ופאניקה גדולה בבית הספר.

"התקפה כזאת של דבורים אני לא זוכר"

"הגענו למקום בעקבות קריאה דחופה על נחיל דבורים שתקף בבית ספר", סיפר לחדשות 2 פראמדיק מד"א-ירקון שהגיע למקום, בועז מלכה. "היו שם מורה ועוד 7 או 8 תלמידים שנעקצו מספר רב של עקיצות, ואנשי בית הספר העבירו אותם לחדר המורים".

"נתנו להם טיפול ראשוני ופינינו אותם במהירות לבית החולים ב-3 אמבולנסים. הילדים היו מבוהלים לגמרי והיתה לא מעט פאניקה, אבל בשיתוף צוות המורים הרגענו אותם", הוסיף איש מד"א וסיכם: "התקפה כזאת של דבורים אני לא זוכר, לא ראיתי דבר כזה מעולם".