מסיבת השנה: ההילולה של "הרנטגן"

חידה: מה משותף לדובר צה"ל, מנכ"ל משרד החינוך לשעבר, ראש השב"כ לשעבר וג' יפית? פתרון: כולם החליטו להדרים ולציין יחד עם הרב יעקב ישראל איפרגן את ההילולה בנתיבות

קבלו את ההצגה הכי טובה בעיר: היא לא התרחשה באומן 17 וגם לא במועדון ה-TLV - היא התרחשה הערב בלב נתיבות. האירוע: ההילולה אצל הרב יעקב ישראל איפרגן, שרובנו מכירים אותו פשוט בתור "הרנטגן". מי שלא שם פשוט לא קיים.

כנראה שבאמת המצב הכלכלי לא מטריד את הרב, כי השנה נערך המשתה המסורתי באולם אירועים מפואר. מי לא היה שם? הסלבס הגיעו, הח"כים הגיעו וגם אנשי העסקים באו להרים כוסית עם הרב בעל הסגולות המיוחדות.

"בשבילי זו פעם ראשונה בהילולה", סיפרה הח"כית בהווה ומנכ"לית משרד החינוך לשעבר רונית תירוש. "הרב התקשר אלי אישית. לא יכולתי לסרב להצעה". הפרסומאי אילון זרמון חשף עובדה מפתיעה. מסתבר שהפרסומאי השנוי במחלוקת הוא לא סתם סלב מזדמן, אלא הוא דם מדמו של "הרנטגן". "אנחנו קרובי משפחה", חשף זרמון. "אנחנו נפגשים גם במהלך השנה באירועים שונים, לא רק באירועים מסוג זה".

צה"ל שלח את הדובר לזירת הקרב

גם צה"ל שלח נציג בכיר - לא פחות מדוברו הרשמי אבי בניהו. ברשימת הפוליטיקאים נכחו מלבד תירוש גם סגן שר האוצק יצחק כהן, ראש השב"כ לשעבר ח"כ אבי דיכטר, ח"כ שאול מופז, ח"כ שי חרמש, ח"כ זאב בוים ואפילו שר המשפטים הנוכחי יעקב נאמן. גם בכירי המשק באו לחגוג, בהם יו"ר אי.די.בי נוחי דנקנר ומנכ"ל סלקום עמוס שפירא.

ובשביל לתת לכם תמונה טובה יותר שתגרום לכם לקנא בכך שאתם לא הוזמנתם, נספר כי בין המוזמנים היו גם הפרסומאית ג' יפית , איש יחסי הציבור רני רהב, המפכ"ל לשעבר משה קראדי, רוני מילוא ורבים אחרים.

הווידאופדיה: הרנטגן

בלעדי: ממשלת ישראל חוגגת עם הרב עובדיה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו