במקום תמונות ממסיבת סיום - פורנו

התלמידים בבית הספר היסודי הריאלי בחיפה היו אמורים לקבל סרטון של מסיבת הסיום שלהם, אלא שבמקום זאת הוריהם נדהמו לגלות סרטון למבוגרים - כך דווח ברדיו חיפה. ההורים אספו במהרה את התקליטורים מילדיהם וזעמו. בית הספר בתגובה: "בטוחים כי התקלה קרתה בשגגה"

אילוסטרציה (חדשות 2)

מבוכה בבית הספר היוקרתי בחיפה: הורים לילדים בכיתה ו' בבית הספר היסודי "ריאלי אחוזה" ציינו היום (שלישי) את "יום החיבוק". במסגרת היום התלמידים קיבלו דיסק שאמור היה להכיל תיעוד של מסיבת הסיום שערכו הילדים, אך ההורים הופתעו לגלות כי הדיסק מכיל חומר פורנוגרפי - כך פורסם ברדיו חיפה על ידי הכתבות אודיה שווץ וטלי ליבמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי הדיווח הדיסק שניתן לפחות לחלק מהילדים הכיל חומר למבוגרים בלבד. ההורים שגילו את התוכן הבעייתי מיהרו להזהיר הורים אחרים על מנת שלא יתנו לילדים לצפות בתקליטור ויאספו את הדיסקים מידי ילדיהם. מבירור ראשוני עולה כי ועד ההורים הוא זה שהזמין את הצלם ולא הנהלת בית הספר.

המידע הופץ במהרה בקבוצות וואטסאפ של ההורים. בין היתר נכתב שם: "אני בשוק איך דבר כזה יכול להיות", "בושה ותת רמה" ועוד תגובות נזעמות רבות.

מהנהלת בית הספר הריאלי נמסר בתגובה לדיווח: "ועד ההורים של כיתות ו' בסניף יסוד אחוזה שכר צלם לצילום אירוע הסיום של שנת הלימודים. הצלם מסר את החומר המקורי לשכפול אצל קבלן משנה. לצערנו, למדנו כי דיסקים בודדים היו כנראה משומשים, ובקצה ההקלטה של מסיבת הסיום נשאר גם חומר ישן. אנו בטוחים כי התקלה קרתה בשגגה ולא בכוונת זדון של איש ונעשה כל מאמץ למנוע מקרים כאלה בעתיד".