פרסום ראשון: קייטנות מסובסדות לילדים בפריפריה

אחרי מחאת ההורים – המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והמרכז לשלטון מקומי יכריזו מחר על תכנית להוזלת הקייטנות. מפרטי התכנית שהגיעו לידי חדשות 2 עולה כי המדינה תסבסד חלקית את הקייטנות וכי הורים לילדים שמתגוררים ביישובי הפריפריה ובשכונות מצוקה ישלמו עד 600 שקלים לקייטנה. כל הפרטים הערב בתכנית חיסכון

(אדי ישראל / פלאש 90)

מרכז השלטון המקומי והמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל צפויים להכריז מחר (שני) על מתווה להוזלת מחירי הקייטנות לילדים בחופש הגדול הקרוב. לתכנית חיסכון נודע כי על פי ההסכמות בין הצדדים, ילדים בגילאי 3-6 מיישובי הפריפריה יזכו לקייטנות מסובסדות. כל הפרטים - הערב בתכנית חיסכון

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקייטנות יסובסדו ביישובי הפריפריה שנמצאים באשכולות 1-4 במדד החברתי-כלכלי וכן בשכונות מצוקה בערים במרכז הארץ. על פי התכנית, ההורים יידרשו לשלם עד 600 שקלים בחודש בהתאם לרמתם הכלכלית.

הסכום הסופי שיידרשו ההורים לשלם ייקבע בישיבה שיקיימו מחר שר הפנים דרעי ויו"ר מרכז השלטון מקומי חיים ביבס. לאחר הישיבה השניים צפויים לכנס מסיבת עיתונאים ובה יכריזו על פרטי תכנית ההוזלה.

רוצים לדעת אם גם היישוב שלכם נכלל בהטבה? לרשימת היישובים באשכולות 1-4 - לחצו כאן

כבר מספר שנים שהורים לילדים בגן ובכיתות א'-ד' מוחים על המחירים הגבוהים של הקייטנות העירוניות. בשנה שעברה התקיים פרויקט "בית הספר של החופש הגדול" לכיתות א'-ב'. מדובר בקייטנה שמסובסדת על ידי המדינה ונמשכת שלושה שבועות. השנה היא הייתה אמורה להתרחב לכיתות ג'-ד', אך התקציב קוצץ וגם השנה ימצאו את עצמם אותם התלמידים ללא מסגרת מוזלת.