סוף טוב: הושג מימון למשלחת הישראלית לתחרות הרובוטיקה

לאחר שמשרד החינוך ומשרד המדע סירבו לממן את נסיעתם של תלמידי כיתה ט' מהרצליה לתחרות הרובוטיקה הבינ"ל בארה"ב, בעקבות הפרסום בחדשות 2 Online הודיעה חברת Wix כי היא תממן את הנסיעה. ההורים נרגשים: "שמחים על ההזדמנות שניתנת לילדינו"

בעקבות הפרסום בחדשות 2 Online: לאחר שהמשלחת הישראלית לתחרות הרובוטיקה בארצות הברית לא זכתה בתקציב למימון נסיעתה ממשרד החינוך, חברת WIX הודיעה כי תתרום את הכסף הדרוש למשלחת.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

תלמידי הרובוטיקה מתיכון הנדסאים מהרצליה זכו במקום הראשון בתחרות הארצית בהיכל "מנורה מבטחים" בתל אביב שנערכה בחודש מרס. התלמידים קוראים לעצמם ה-"@Nyan Cats#966" , והם בנו רובוט המבוסס על טכנולוגיית ה-LEGO Mindstorms.

בסוף החודש, התלמידים אמורים לייצג את ישראל בתחרות העולמית בארצות הברית. אלא שמשרד החינוך ומשרד המדע סירבו לממן את נסיעתם, ולכן התלמידים שתכננו לשכלל את הרובוט לקראת השלב הקריטי היו עסוקים בגיוס תרומות. לאחר הפרסום, יצרה חברת Wix קשר עם חדשות 2 Online והחליטה לתרום אלפי דולרים על מנת שהילדים יוכלו לנסוע ולייצג את המדינה.

תלמידי כיתה ט' תיכון הנדסאים הרצליה

חברת Wix.com הנה חברה ישראלית מוכרת לבניית אתרים באינטרנט עם למעלה מ-80 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. בחברה הסבירו את שהסיבה לתרומה: בישראל יש מחסור של אלפי מהנדסים ובכך שהם יתנו לצעירים את ההזדמנות להתפתח וליצור כאן דור חדש של מהנדסים כחול-לבן.

ההורים: "שמחים על ההזדמנות שניתנת לילדינו"

ההורים שמתרגשים מהתרומה אמרו כי בחודשים האחרונים עמלו ילדיהם על פרויקט הרובוטיקה כסטארט-אפיסטים לכל דבר. "אנו שמחים על ההזדמנות שניתנת להם להציג בגאווה את תוצרם באליפות העולם לצד קבוצות מעשרות מדינות ואלפי מתמודדים", סיפרו. "תודתנו הגדולה לחברת Wix על ההיענות ההירתמות והתמיכה שהפגינה. אין ספק שסיוע זה תורם לפיתוח דור של יזמים חדורי מוטיבציה וגאווה ישראלית. בזכותם הדבר אפשרי".

"אנו רואים חשיבות רבה בטיפוח דור העתיד של מדינת ישראל", הסביר ניר זוהר, נשיא Wix. "יש כאן צעירים מוכשרים שישמשו כמנכ"לים ומייסדים של חברות בעתיד וזוהי זכות בשבילנו לאפשר להם לייצג אותנו בכבוד בתחרות העולמית בארצות הברית".

לפניות לכתבת: Ch2news.avivitm@gmail.com