בוטלה השביתה שתוכננה בתיכונים

ארגון המורים הודיע למורים ולהורים על ביטול שביתת האזהרה שתוכננה להיערך מחר בבוקר, זאת בעקבות דיון עם מנכ"לית משרד החינוך, הממונה על השכר באוצר ומנכ"ל השלטון המקומי. "המשרד ימשיך בהידברות השוטפת עם הארגון", אמרה מנכ"לית משרד החינוך

שביתת אזהרה של 3 שעות. ארכיון (חדשות 2)

בוטלה השביתה בתיכונים: בעקבות פגישה שכינסה הערב (רביעי) מנכ"לית משרד החינוך מיכל כהן בלשכתה יחד עם הממונה על השכר באוצר ומנכ"ל השלטון המקומי, הודיע יו"ר ארגון המורים, רן ארז, כי לא ישבית מחר את הלימודים. "המשרד ימשיך בהידברות השוטפת עם הארגון", אמרה כהן.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אמש איים ארז להכריז על שביתת אזהרה בת 3 שעות בכל שתיערך מחר בבוקר בבתי הספר התיכוניים בארץ. הסיבה לשביתה לטענת הארגון הייתה התעלמות של משרד החינוך ושל שר החינוך נפתלי בנט מדרישותיהם וחוסר התקדמות במו"מ בין הארגון למשרד. עם זאת, כאמור, הצדדים הגיעו הערב להסכם - והשביתה בוטלה.

"זה יותר משנה וחצי שאנחנו מנהלים מו"מ עם משרדי החינוך והאוצר לקידום פתרון מספר בעיות, אך המו"מ והשיחות אותן ניהלנו עם משרדי החינוך והאוצר, לא קידמו את פתרון הבעיות", כתב אמש יו"ר הארגון בפוסט בפייסבוק. "הובטח לנו ביום חמישי האחרון כי תוך ימים ספורים, מנכ"לית המשרד, הגברת מיכל כהן, תתייחס לתביעותינו הצודקות. לצערי הרב לא קיבלנו כל התייחסות ממשרד החינוך".

"ההודעה נשלחת מראש על מנת שכל בתי הספר העל יסודיים, בהם ישנן הסעות תלמידים, יוכלו להיערך בהתאם", נכתב בהודעה. "עד כה ניסה ארגון המורים לפתור את בעיות המורים בדרכי נועם ובמשא ומתן, אך על רקע התנהלות משרד החינוך, הגיע הזמן לפעול בכל הכלים שבידינו כאיגוד מקצועי".