המורים מאיימים: שביתה ביום חמישי

ארגון המורים הודיע למורים ולהורים באמצעות פוסט בפייסבוק כי הוא מתכונן לשביתת אזהרה בת 3 שעות ביום ה', זאת בשל חוסר התייחסות לטענתו של משרד החינוך לדרישות הארגון. "על רקע התנהלות משרד החינוך, הגיע הזמן לפעול בכל הכלים שבידינו כאיגוד מקצועי", כתב יו"ר הארגון רן ארז

שביתת אזהרה של 3 שעות. ארכיון (חדשות 2)

יו"ר ארגון המורים רן ארז הודיע הערב (שלישי) על שביתת אזהרה בת 3 שעות בכל בתי הספר התיכוניים בארץ ביום חמישי הקרוב. הסיבה לשביתה לטענת הארגון היא התעלמות של משרד החינוך ושל שר החינוך נפתלי בנט מדרישותיהם וחוסר התקדמות במו"מ בין הארגון למשרד.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה יותר משנה וחצי שאנחנו מנהלים מו"מ עם משרדי החינוך והאוצר לקידום פתרון מספר בעיות, אך המו"מ והשיחות אותן ניהלנו עם משרדי החינוך והאוצר, לא קידמו את פתרון הבעיות", כתב יו"ר הארגון בפוסט בפייסבוק. "הובטח לנו ביום חמישי האחרון כי תוך ימים ספורים, מנכ"לית המשרד, הגברת מיכל כהן, תתייחס לתביעותינו הצודקות. לצערי הרב לא קיבלנו כל התייחסות ממשרד החינוך".

בהודעתו כתב ארז כי אם עד מחר לא תתקבל התייחסות חיובית לפחות לחלק מדרישות הארגון, הלימודים בכל בתי הספר העל יסודיים יתחילו ביום חמישי בשעה 11:00.

"ההודעה נשלחת מראש על מנת שכל בתי הספר העל יסודיים, בהם ישנן הסעות תלמידים, יוכלו להיערך בהתאם", נכתב בהודעה. "עד כה ניסה ארגון המורים לפתור את בעיות המורים בדרכי נועם ובמשא ומתן, אך על רקע התנהלות משרד החינוך, הגיע הזמן לפעול בכל הכלים שבידינו כאיגוד מקצועי".