סכנה בבניין עמידר: "הכל מתפורר בבניין, עוד יקרה אסון"

שמואל וסימה, בני זוג בשנות ה-60 לחייהם, מתגוררים בדירת עמידר כבר 30 שנה: השניים, שאינם אנשים בריאים, מתלוננים על מצב ירוד של הבניין. "במדרגות אין אור בלילה, יש פחד לעלות במדרגות - שלא ייפול הבטון", סיפר בנם. מהחברה נמסר בתגובה: "במידה ואכן מדובר במפגעים בטיחותיים, הם יטופלו באופן מיידי"

סכנת חיים בבניין של עמידר: בני זוג בשנות ה-60 לחייהם, המתגוררים בדירה של חברת הדיור, טוענים כי מצב הבניין רק הולך ומחמיר. התיעוד מהבניין חושף נזקים וליקויים רבים: מדרגות שבורות, קירות מתפוררים, טיח מתקלף, ברזלים חשופים ותשתיות חשמל הרוסות. בנם של השניים פנה לחברה על מנת שזו תתקן את הליקויים בהקדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שמואל וסימה תפירו גרים בדירת עמידר ברחוב גיורא יוספטל בבאר שבע מזה 30 שנה: שמואל חולה לב וסימה חולת סכרת, וביחד עם הדיירים האחרים בבניין שבבעלות עמידר הם מרגישים כי סכנת חיים מרחפת מעל לראשם בעקבות הליקויים הרבים.

"ועד הבניין עושה מה שהוא יכול, הם צובעים ומשפצים חיצונית, אבל זה לא מספיק - הכול מתפורר מבפנים", סיפר מישל, בנם של שמואל וסימה, לחדשות 2 Online. "הלכתי השבוע לסניף עמידר בבאר שבע עם התמונות ודרשתי שיטפלו בעניין לפני שיקרה אסון".

מישל הוסיף כי "במדרגות אין אור בלילה, יש פחד לעלות במדרגות שמא יפול הבטון. כך גם קורה בזמן אזעקה, המקלט הקרוב אליהם במרחק של 5 דקות הליכה לכן כל השכנים עומדים בחדר מדרגות שעשויות לקרוס בכל רגע".

מחברת עמידר נמסר בתגובה: "המקרה של משפחת תפירו מוכר לנו וזאת לאור פנייתו של מישל תפירו לסניף עמידר בבאר שבע בתחילת השבוע. מיד נפתחה קריאה והבוקר יגיע מפקח מטעמנו לבדוק את הליקויים שתוארו. במידה ואכן מדובר במפגעים בטיחותיים, הם יטופלו באופן מיידי. משרד השיכון והבינוי וחברת עמידר ישקיעו בשנים הקרובות כ-200 מיליון שקלים בשיפוץ של כ-30 אלף דירות לרווחת לקוחותינו".

לפניות לכתבת: ch2news.avivitm@gmail.com