ילד ניסה להתאבד, הוריו לא עודכנו

פרסום ראשון: תלמיד כיתה ה' מיישוב בצפון הארץ ניסה לשים קץ לחייו בגלל התנכלויות של חבריו לספסל הלימודים. חבריו, שהבחינו בו, הצליחו להניא אותו מלבצע את המעשה - אך הוריו עודכנו במקרה רק אחר הצהריים. משרד החינוך: "האירוע דווח וטופל בהתאם לחוזר מנכ"ל"

אילוסטרציה (חדשות 2)

תלמיד כיתה ה' בבית ספר ביישוב בצפון הארץ ניסה לשים היום (ראשון) קץ לחייו - זאת בשל היותו נתון למסכת של הצקות והתעללויות מצד חבריו לספסל הלימודים. אלא שמתברר שלמרות התקרית הדרמטית - הוריו כלל לא עודכנו על-ידי הצוות החינוכי והדבר נודע להם רק בשעות אחר הצהריים.

לעדכונים נוספים ולהעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בשיעור האחרון, אז עלה התלמיד לגובה הבניין בבית הספר וניסה להתאבד. שני תלמידים שהבחינו בו במקרה הצליחו להניא אותו מלבצע את המעשה ולהוריד אותו לקרקע. רק לאחר מכן, יש לציין, הוא פגש באדם מבוגר.

בשעה 14:30 שב התלמיד לביתו כרגיל - מבלי שהוריו מעודכנים במה שהתרחש. זמן קצר לאחר מכן, עת הגיעו הילדים האחרים לבתיהם וסיפרו להוריהם על שאירע בבית הספר - ניאותה מחנכת הכיתה לעדכן גם את הוריו של התלמיד המדובר במקרה הקשה.

ממשרד החינוך נמסר כי "הפרטים שידועים למשרד שונים ממה שמסר, ובכל מקרה האירוע דווח וטופל בהתאם לחוזר מנכ"ל. הילד ומשפחתו מלווים על ידי גורמי המקצוע הרלוונטיים".