על הלוח בגן: תמונה של יגאל עמיר

גננת באחד מגני הילדים בגבעתיים תלתה על הלוח את תמונתו של לא אחר מרוצחו של ראש הממשלה יצחק רבין. אחרי שהתמונה הוסרה מהקיר והיא זומנה לשימוע, טענה הגננת כי לא ידעה במי מדובר

התמונה על הקיר בגן בגבעתיים

אקט לא חינוכי: גננת באחד מגני הילדים העירוניים בגבעתיים תלתה על הלוח את תמונתו של רוצח ראש הממשלה יצחק רבין, יגאל עמיר. לאחר שההורים גילו על התמונה, היא הוסרה והגננת זומנה לשימוע בעירייה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ילדי הגן התבקשו להכין עבודת יצירה לכבוד יום המשפחה ולצורך כך גזרו תמונות מעיתונים ומגזינים. אחד הילדים הכין עבודה שכללה גם את התמונה של יגאל עמיר, אך זה לא הפריע לגננת לתלות אותה על הקיר. כשנשאלה על כך היא טענה כי לא ידעה במי מדובר.

סיגל שפיץ טולדנו, נציגה בוועד העירוני של הורי הגנים אמרה כי היא לא מאמינה שהגננת עשתה את המעשה בכוונה תחילה, וכי לא ברור מה עומד מאחוריו.

בעיריית גבעתיים אמרו כי "מרגע שהאם העבירה אלינו את התמונה, העבודה הוסרה מיידית מהקיר והנושא עבר לטיפול משמעתי חמור של משרד החינוך - מעסיקה הרשמי של הגננת".

ממשרד החינוך נמסר: "מדובר בגננת מחליפה. התמונה המדוברת הוסרה מיידית ונסיבות המקרה נמצאות בבירור. כמו כן, הנהלת המחוז זימנה את הגננת לשימוע דחוף".