כרטיסי החשפניות הפכו למשחק קלפים לילדים

רבים נתקלים בכרטיסי הביקור שמזמינים לשכור את שירותיהן של חשפניות, נערות ליווי או מעסות אירוטיות ברחבי תל אביב. מתברר כי הפסולת המגונה הזו הפכה למשחק קלפים של ממש בידי בני הנוער שאוספים אותם מהרחוב. "אמא אחת מצאה אוסף של יותר מ-300 כרטיסים אצל הבן שלה", סיפרה אם מיואשת

בעוד שרובנו רואים בכרטיסי הביקור הארוטיים המכסים את מדרכות תל אביב פסולת מגונה, עבור בני נוער רבים הלומדים בעיר מדובר בלא פחות ממשחק קלפים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את הכרטיסים הם מוצאים פזורים בכל מקום: על ספסלים, על שפת המדרכה ואפילו בשביל המוביל לבית הספר. לכל כרטיס נקבע שווי מסוים, הנקבע לרוב על פי איכות הנייר והצילום, נתוני הבחורות המככבות עליו וכמובן תפוצת הכרטיסים באזור.

בבתי הספר כבר נואשו מהניסיון למגר את התופעה, וההורים כצפוי – מודאגים. "הם אוספים את הכרטיסים ואז עושים השוואות כדי לבדוק מה שווה יותר", סיפרה אמא לתלמיד. "לפעמים הם מגלים שאותה אישה מופיעה על מספר כרטיסים, ואז הם נוצרות סדרות שלמות.

ניסיונות שעשו הורים כדי לאתר את מחלקי הכרטיסים הסתיימו ללא הישגים של ממש, לאחר שמפיצי הכרטיסים התעמתו איתם וסירבו לחדול ממעשיהם. אחת האמהות מצאה בארגז המצעים של הבן שלה אוסף של יותר מ-300 כרטיסים. "אני לא מבינה איך המשטרה והעירייה לא מטפלות בזה", היא אומרת.

מעיריית תל אביב יפו נמסר בתגובה כי מלבד הגשת דוחות בגין השלכת פסולת בשטח ציבורי, אין ביכולתה לעשות דבר כדי למגר את התופעה.