חשד: הסתה נגד צה"ל בבי"ס יסודי בירושלים

בימים הקרובים צפוי להתקיים שימוע לפני פיטורים למנהלת ומורה בבית ספר יסודי בבית חנינא, לאחר שהתקבל מיד לפיו במהלך פעילות המוסד החינוכי הם הסיתו לאלימות נגד חיילי צה"ל. השר בנט: "דיברנו מספיק, עכשיו הזמן לפעול"

המלחמה בהסתה: שר החינוך נפתלי בנט הורה לזמן לשימוע לפני פיטורים מנהלת ומורה בבית ספר משכונת בית חנינא בירושלים בעקבות חשד שהסיתו לאלימות נגד חיילי צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעקבות ההנחיה זימנה אתמול (שלישי) מנכ"לית משרד החינוך מיכל כהן את המנהלת והמורה המלמדים בבית ספר יסודי לשימוע, שצפוי להתקיים בימים הקרובים.

במשרד החינוך הסבירו כי ההנחיה הועברה בעקבות מידע שהתקבל בימים האחרונים לפיו מתקיימות בבית הספר פעילויות המתפרשות כתעמולה פוליטית אסורה ואף מעודדת לאלימות כלפי צה"ל, להן השפעה חזקה על התלמידים.

"טיפול ללא הנחות", בנט (ששון תירם)

מהמידע שנאסף בידי אנשי המשרד עולה בין השאר כי במהלך הצגה שהתקיימה לאחרונה בבית הספר הוצג חייל צה"ל כרוצח היורה בילד פלסטיני. כמו כן, התלמידים שרו שירי הלל והניפו את תמונותיהם של מחבלים אשר ביצעו פיגועים רצחניים נגד יהודים.

״דיברנו מספיק על הסתה, הגיע הזמן לפעול", אמר השר בנט. "האירוע המזעזע בבית הספר הוא הדלק של מכונת הטרור, והדבר הכי רחוק שיש מחינוך. אני מרחם על הורים שמוחאים כפיים לילדיהם המדמים הוצאה להורג, אך אנשי החינוך שהתירו את המחזה יטופלו ללא הנחות".