הבוקר: שביתה בת שעתיים בעל-יסודיים

ארגון המורים החליט לפתוח את הלימודים בשעה 10:00 בבתי הספר העל-יסודיים לאות הזדהות עם מאבקם של בתי הספר הנוצריים שטרם פתחו את שנת הלימודים. מערכת החינוך בבירה תפעל כסדרה, תלמידי היסודי ילמדו כרגיל

הפגנת הורים ביפו, היום (חדשות 2)

תלמידי התיכון בישראל - מרביתכם זוכים לשעתיים חופשיות: ארגון המורים ישבית הבוקר (ראשון) את שני השיעורים הראשונים בבתי הספר העל-יסודיים, זאת לאות הזדהות עם בתי הספר הכנסייתיים שטרם החלו את שנת הלימודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צעדי המחאה צפויים להשפיע על מאות אלפי תלמידים בישראל, אולם בבירה תפעיל עיריית ירושלים את בתי הספר כרגיל. המשמעות: התלמידים בבירה יגיעו לבית הספר כמדי יום. גם בבתי הספר היסודיים יתקיימו הלימודים כסדרם.

המחאה מתרחבת (חדשות 2)

כחלק מצעדי המחאה צפויות להתקיים היום וביום שני הפגנות בהשתתפות עשרות הורים ותלמידים בשורה של מוקדים, בהם בכנסת, ביפו וגם בארה"ב. מחר צפויה בנוסף להתקיים ישיבה מיוחדת של ועדת החינוך בכנסת בהשתתפות כמה ח"כים שהצטרפו למאבק. 

בארגון המורים החליטו לפתוח את הלימודים היום בשעה 10:00 בבוקר לאחר שהמשא ומתן בין נציגי בתי הספר הכנסייתיים למשרד האוצר לא הבשיל בשבוע האחרון לכדי הסכם.

הלימודים יחלו בשעה 10:00 (חדשות 2)

ביום חמישי האחרון דחו בתי הספר הכנסייתיים הצעה של משרד האוצר לתוספת של 50 מיליון שקלים. תחילה דרשו נציגיהם 200 מיליון שקלים שנועדו בעיקר לפיתוח ולתשתיות ולדבריהם היו נכונים גם להתפשר על סכום של כ-100 מיליון שקלים.