שר חינוך - ואב לילדה בכיתה א': "זה מרגש"

הבוקר הראשון לשנת הלימודים היה מרגש כפליים עבור נפתלי בנט: זו הפעם הראשונה שהוא פותח את השנה כשר חינוך - וגם הפעם הראשונה בה בתו אביגיל החלה את לימודיה בבית הספר. השר והאב הגאה ליווה אותה ליום הראשון בכיתה א' - ואיחל הצלחה בלימודים לכלל ילדי ישראל. צפו

שלום כיתה א' - גם לבתו של שר החינוך: בין ההורים הנרגשים הרבים שליוו הבוקר בפעם הראשונה את ילדיהם לבית הספר, היה גם מי שפתח את שנת הלימודים בפעם הראשונה כשר החינוך - נפתלי בנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

השר בנט התעורר מוקדם בבוקר, וליווה את בתו אביגיל לכיתה א' בבית הספר "אריאל" ברעננה, יחד עם רעייתו גילת. בהמשך הגיע השר והאב הנרגש לגן "שיטה" ברעננה, שם רקד עם הילדים וסיפר להם על ההתרגשות לשלוח את בתו ביום הראשון ללימודים.

שנת לימודים ראשונה כשר החינוך. בנט (ששון תירם)

"זה יום ממש מרגש ואני מאושר", סיפר בנט. "לקחתי את אביגיל הקטנה שלי שעולה לכיתה א', אבל זה מרגש לא רק בשבילה - אלא בשביל כל ילדי ישראל"."אנחנו הבאנו כיתות קטנות יותר לכיתות א' וגם פה, בגן הילדים יש סייעת שנייה ובאלפי מקומות ברחבי הארץ מערכת החינוך הופכת לאישית יותר ואנושית יותר וגם משפחתית יותר. אני מאחל שהמורים יאהבו את התלמידים ושיעבדו עם הניצוץ בעיניים. יש לנו מורים מעולים במדינת ישראל".

הילדים קידמו את השר בשירה והגננת עליזה דניאל סיפרה על כך שהיא התגעגעה לילדים: "1 בספטמבר זהו יום חג עבורנו, כל שנה היא אחרת והמפגש עם הילדים הוא תמיד מרגש ומלא אתגרים. לשמחתנו השנה נזכה לעבוד בצוות מתוגבר הכולל שתי סייעות ואין ספק שמדובר בבשורה גדולה עבורנו, זאת תוספת כוח משמעותית שתאפשר לנו לגעת בכל ילד וילד ובעיקר להיות קשובים לצרכים השונים של הילדים".