ועדי ההורים הקפיאו את השיבושים במערכת החינוך

מחאת הורי התלמידים על הצפיפות בכיתות שבמוסדות החינוך הגיעה אל ועדת החינוך של הכנסת, שם בתום דיון בנושא תיאם יו"ר הוועדה פגישה בין אנשי משרד החינוך לנציגי פורום ועדי ההורים לדיון בנושא. במקביל, נעתרו הוועדים לבקשתו להקפיא לפי שעה את כוונתם לשבש את הלימודים עד לאחר הפגישה

השיבושים יוקפאו. מחאת התלמידים (חדשות 2)

פורום ועדי ההורים החליט להיעתר לבקשתו של יו"ר ועדת החינוך ח"כ יעקב מרגי ולהקפיא את השיבושים שתוכננו במערכת החינוך כמחאה על מידת הצפיפות בכיתות הלימוד. חברי הוועדה ישקלו את צעדיהם מחדש לקראת סוף השבוע, בתום פגישה שתיערך בינם לבין אנשי משרד החינוך ביום חמישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחאת פורום ועדי ההורים בסוגיית הצפיפות בכיתות הגיעה הבוקר (שני) אל שולחנה של ועדת החינוך של הכנסת. בתום הדיון הורה יו"ר הוועדה ח"כ יעקב מרגי לפרסם את החלטות ועדת שמחון שבחנה את הנושא וליישם את החלטות הממשלה שקבעה תקן מרבי של 32 תלמידים בכיתה.

במקביל, ביקש יו"ר הוועדה מכל הנוגעים בדבר – לרבות נציגי פורום ועדי ההורים ואנשי משרד החינוך – להיפגש לאלתר כדי לבחון פתרונות לבעיה טרם נקיטת צעדים שעשויים לפגוע את שנת הלימודים הבאה.

בתוך כך, החליטו ראשי פורום ועדי ההורים להיעתר לבקשתו של מרגי והכריזו על הקפאת השיבושים שבהם התכוונו לנקוט עד למיצוי השיח בנושא בפגישה המשותפת שנקבעה ליום חמישי הקרוב, כשבמקביל נפתח ערוץ הידברות בין משרד החינוך לנציגות הפורום. בתום הפגישה המתוכננת יתכנסו חברי הפורום להערכת מצב מחודשת על המשך פעילותם, זאת בהתאם להישגי הפגישה.