בן 6 העיף שולחן בכיתה - ופגע במורה

במהלך קטטה בין תלמידים שפרצה בכיתה א' בבית ספר יסודי ברחובות, השליך אחד מהם שולחן שפגע במורה, בשנות ה-60 לחייה. היא נפצעה קל ברגלה ופונתה לבית החולים. שוטרים הגיעו לבית הספר

אלימות בבית הספר. אילוסטרציה (אייל בן יעיש)

 מקרה נוסף של אלימות בבתי הספר: ילד בן 6, תלמיד כיתה א' בבית ספר יסודי ברחובות, השליך שולחן במהלך ריב שהתפתח בכיתה - וכתוצאה מכך, נפגעה מורה בשנות ה-60 לחייה. היא נפצעה קל ברגלה - ופונתה לקבלת טיפול בבית החולים "קפלן" בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבירור ראשוני של פרטי האירוע עולה כי ריב בין ילדים בכיתה הוביל לכך שהילד דחף את השולחן שנפל על צדו ופגע במורה. היא הזעיקה את המשטרה ואת מד"א - והשוטרים הגיעו לבית הספר לאחר התקרית סיירו עם מנהלת בית הספר בכיתה על מנת לתחקר את שאירע. בן ה-6 נלקח לחדר המנהלת לאחר התקרית, לשם גם הוזמנה סבתו. המקרה הועבר לגורמי רווחה.

לפני כשבועיים, הותקפה מנהלת בית ספר יסודי באזור השרון. במכתב שכתבה להורים, טענה המנהלת כי אחד התלמידים בעט בטנה והשתמש באלימות מילולית קשה. לדבריה, הוא יצא לחצר- הרים אבן גדולה, ואיים לזרוק אותה עליה.

עוד טענה המנהלת כי התלמיד השתולל והשליך את מרכזיית הטלפונים לעבר מזכירה בבית הספר. "לא ייתכן שעובד ציבור ימצא עצמו מאוים פיזית על ידי תלמיד", כתבה המנהלת. כתוצאה מהמקרה, הושבתו הלימודים לשעה בבית הספר -זאת לאות הזדהות ומחאה על אלימות כלפי עובדי הוראה. משפחת הילד טענה מנגד כי המנהלת היא זו שהתעללה בתלמיד.