סטודנטים? הנה 10 אפליקציות לחיים קלים וחיסכוניים יותר בדרך לתואר

אפליקציה שתהפוך את הטלפון החכם שלכם למחשבון משוכלל, זו שתמנע מכם הסחות דעת בעת הלמידה למבחנים ואיזו אפליקציה תבטיח שתשכימו להרצאות המוקדמות - רגע לפני פתיחת שנת הלימודים, בחדשות 2 Online ליקטנו עבורכם 10 אפליקציות שייקלו על חייכם בעולם האקדמיה

חיים קלים בקמפוס, סטודנטים בבצלאל (פלאש 90)

רגע לפני פתיחת שנת הלימודים האקדמית בחדשות 2 Online ליקטנו עבורכם עשר אפליקציות שיקלו על חייכם בדרך אל התואר - מהאפליקציה שתפתור עבורכם את משוואות מתמטיות בעזרת מצלמת הסלולר ועד התוסף שימנע מכם הסחות דעת בעת הלמידה למבחן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

My Study Life - תעשה לכם סדר בלוח הזמנים

האפליקציה הפופולרית My Study Life נועדה להכניס סדר בחיים הסטודנטיאליים המפוזרים. האפליקציה בעלת הממשק מסביר הפנים מאפשרת לכם לצפות במערכת השעות, לתכנן את רשימת המטלות לקורסים ולעיין בלוח המבחנים. My Study Life ניתנת לסנכרון בין המחשב והסמארטפון ואף שולחת התרעה לפני מועד המטלות והמבחנים, כך שפיזור הדעת לא יפגע לכם בציון.

תעזור לכם לעשות סדר, My Study Life


קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון

SelfControl - הקץ להסחות הדעת

כל סטודנט מכיר את התחושה - אתה מתיישב לחרוש למבחן קרוב ובמקום לשנן את חומר הקורס אתה מוצא את עצמך לומד מה התחדש באתרי האקטואליה, חוקר סרטונים ביוטיוב או מתעמק במה שמתרחש בפייסבוק. התוסף החינמי SelfContriol ישים קץ לבזבוז הזמן היקר. האפליקציה תחסום עבורכם לזמן קצוב אתרים לפי בחירתכם וכך תבטיח שתקדישו את מלוא תשומת הלב ללימודים.

קישור לאתר התוסף

PhotoMath - מצלמים ומקבלים תוצאה

אפליקציית PhotoMath עשויה להפוך לחלום הבלהות של המורים למתמטיקה. האפליקציה הזו הופכת את מצלמת הסמארטפון שלכם לגאון חשבוני - כדי לקבל פיתרון למשוואה מתמטית סבוכה עם PhotoMath כל שדרוש הוא לכוון למשוואה את מצלמת הטלפון הסלולרי ו-PhotoMath כבר תעשה עבורם את עבודת החישוב. האפליקציה לא רק תציג לכם את פיתרון המשוואה אלא גם תראה לכם את הדרך אליו. PhotoMath זמינה כעת רק למשתמשי אייפון ללא תשלום.

צלם ופתור את המשוואה


קישור להורדה לאייפון

Alarmy - השעון המעורר המעצבן בעולם

אוכלוסיית הסטודנטים ידועה בתור אוכלוסייה עייפה במיוחד. אפליקציית Alarmy תסייע לסטודנטים המנומנמים לצאת מהמיטה ותבטיח כי לא יחמיצו את ההרצאות המוקדמות. בדברי ההסבר לאפליקצייה התגאו מפתחיה כי מדובר באפליקציית השעון המעורר המעצבנת מכולם - עם הפעלת האפליקציה יצטרך המשתמש לבחור מקום בבית. כדי להפסיק את צלצול השעון על המשכים יהיה לצלם את המקום בבית אותו בחר. כך תבטיח האפליקציה את ערנותכם ותמנע מכם ללחוץ על כפתור ה-Snooze עד לתום יום הלימודים.

קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון בעלות של שני דולרים.

Mint - האפליקציה לסטודנט החסכן

אוכלוסיית הסטודנטים ידועה לא רק כאוכלוסייה עייפה אלא גם כאוכלוסייה ענייה. האפליקציה החינמית Mint נועדה לסייעה לסטודנט לעקוב ולתכנן טוב יותר את תקציבו המוגבל. Mint מבטיחה למשתמשים כי שימוש באפליקציה יסייע להם לקבל החלטות פיננסיות שקולות ומחושבות יותר.

mint האפליקציה הפיננסית


קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון

Istudent - מועדון הצרכנות של הסטודנטים

Istudent הוא מועדון צרכנות ייעודי לסטודנטים שמאפשר לחברים בו לרכוש מוצרים אטרקטיביים לסטודנטים במחירים מוזלים. חברות במועדון תקנה לסטודנטים הנחות ברשתות לציוד משרדי, ברשתות אופנה ובמקומות בילוי. מועדון הלקוחות הסטודנטיאלי נפתח בתחילת החודש ולדברי היזמים שלו יותר מעשרת אלפי סטודנטים כבר הצטרפו אליו.

מועדון הצרכנות של הסטודנטים


קישור לאתר

דרופבוקס - זורקים את הסיכומים לקופסא

דרופבוקס היא ללא ספק האפליקציה היעילה ביותר לשיתוף סיכומים, קבצים, מצגות וכל דבר אחר לו זקוק הסטודנט בעולם אקדמי. דרופבוקס בניגוד למייל מאפשרת לשתף קבצים בהיקפים גדולים ובין משתמשים רבים.

קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון

CamScanner - הקץ לסריקות מסמכים בספרייה

האפליקציה החינמית CamScanner תהפוך את מצלמת הסמארטפון שלכם לסורק. באמצעות האפליקציה הזו תוכלו לצלם מסמכים ולהפוך אותם בקלות לקבצי PDF. לאחר הסריקה תוכלו לצפות, לשתף ולהדפיס את המסמכים בקלות. הפיכת הצילום למסמך PDF יאפשר לכם גם לחפש בו על פי מילות חיפוש ולערוך אותו בקלות.

קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון

אוטובוס קרוב - הקץ לשאלה "האם קו 9 עבר?"

סטודנטים רבים מסתמכים על התחבורה הציבורית כדי להתנייד בדרכם אל ומהקמפוסים. האפליקציה החינמית "אוטובוס קרוב" תזהה את מיקומכם ותדווח לכם מתי אמור להגיע הקו לו אתם מחכים, כך שלא תצטרכו לשאול את הממתינים בתחנה האם האוטובוס שלכם כבר עבר.  

קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון

אפליקציית מערכות שעות - תזכורות לפני מבחנים

אפליקציה הישראלית "מערכת שעות" תסייע לכם לעקוב דרך הטלפון הנייד שלכם אחר לוח הזמנים האקדמי. האפליקציה החינמית גם תשלח לכם תזכורות לפני שיעורים, מטלות ומבחנים קרובים.

קישורים להורדה באנדרואיד ובאייפון