תמונות העירום של המורה - תמונות שצילמה בהיריון

יו"ר ארגון המורים רן ארז אמר לחדשות 2 Online כי שוחח עם המורה שתמונותיה נחשפו ע"י תלמידיה וזו אמרה לו שמדובר בתמונות שמתעדות את שלבי ההיריון. "מה שהתלמידים עשו זה הטרדה מינית ואלימות", הבהיר ארז שקרא לבתי הספר להדריך מורים איך להשתמש בטאבלט באופן בטוח: "המורה כלל לא העלתה את התמונות הללו למכשיר"

תמונות שצילמה בהיריון, אילוסטרציה (ארכיון חדשות ערוץ 2)

פרשת תמונות העירום של המורה שדלפו ממשיכה לעורר הדים, ויו"ר ארגון המורים רן ארז טוען בשיחה עם חדשות 2 Online כי המורה סיפרה לו שמדובר בתמונות שצילמה בעצמה במהלך היריונה. "לא ראיתי את התמונות, אך המורה אמרה לי שהיא צילמה את עצמה במהלך תקופת ההיריון שלה כדי שבעוד שנים תוכל להיזכר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול הכריז ארגון המורים סכסוך עבודה בכל בתי הספר באשקלון במחאה על חוסר הטיפול בתלמידים שחשפו את התמונות. בארגון התרעמו על כך שהמורה קיבלה הנחייה שלא להגיע לבית הספר בעוד שהתלמידים שביצעו את המעשה ממשיכים ללמוד באין מפריע. "אם במשך השבועיים הקרובים עיריית אשקלון ומשרד החינוך לא יפתרו את הבעיה של האלימות והפגיעה במורים נפתח בשביתה", התריע ארז ואמר: "מה שהתלמידים עשו זה הטרדה מינית ואלימות".

המכשיר הסתנכרן עם הענן. אילוסטרציה (רויטרס)

"יש להדריך את המורים כיצד להשתמש במכשירים"

יו"ר ארגון המורים ציין גם שהוא מצפה מהנהלות בתי הספר להדריך את המורים איך להשתמש במחשבי לוח (טאבלטים) באופן בטוח. "המורה כלל לא העלתה את התמונות הללו לטאבלט", הסביר ארז. "בית הספר שנתן לה את המכשיר הדריך אותה לרשום בו את כתובת המייל שלה וכל מה שהיה לה בענן הסתנכרן עם הטאבלט".

לדבריו, היא כלל לא ידעה שהתמונות על המכשיר. "בית הספר לא הדריך את המורה מה היא אמורה לעשות והתלמידים לעומתה מאוד מיומנים בהתעסקות במכישירם הללו", אמר ארז.