6 זוגות תאומים אמרו שלום לכיתה א'

כ-2 מיליון תלמידים פתחו היום את שנת הלימודים החדשה, ובהם גם לא פחות משישה זוגות תאומים שהחלו את לימודיהם באותו בית ספר. "זה קרה כל כך מהר, פתאום הם עם ילקוט על הגב", סיפרה אם נרגשת כפליים, ששלחה שניים מילדיה לכיתה א'

התאומים הנרגשים עם פתיחת הלימודים (צילום: חן טהר)

כל אחד מעשרות אלפי התלמידים שהגיעו היום בפעם הראשונה בחייהם אל בית הספר, ודאי חששו מההיכרות עם המסגרת החדשה והילדים הזרים. אלא שעבור 12 תלמידים מבאר טוביה, שעלו היום לכיתה א', היום הזה היה קצת פחות מלחיץ בזכות הפנים המוכרות - של אחיהם התאומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לא פחות משישה זוגות תאומים הפכו היום לתלמידים מן המניין בבית הספר "נופים" שבמועצה האזורית באר טוביה. אופק וליה, אלעד ועמית, שירה ותמר, ליבי ויהלי, נעמה ושי-לי, ואדר ושחר, הגיעו הבוקר יד ביד אל שערי בית הספר.

"זה קרה כל כך מהר. יום אחד הם עולים לגן חובה והנה פתאום הם כבר עם ילקוט על הגב בכניסה לכיתה א'", סיפרה מירב קמחי, האם הנרגשת של אחד מזוגות התאומים.

ראש המועצה האזורית דרור שור בירך את התלמידים על פתיחת השנה לאחר חופשת הקיץ המתוחה שעברה עליהם, עם מטחי רקטות ונפילות שספגו יישובי המועצה: "הקיץ של התלמידים בבאר טוביה היה רווי אי ודאות, תחת ירי טילים, אזעקות וישיבה במקלטים. פעלנו על מנת ששנת הלימודים תפתח כראוי ובבטחה, ואני מאחל לכל התלמידים שנת לימודים שקטה בטוחה ופוריה".