המנהלת על תלמידותיה: "פרחות ומפגרות"

מנהלת שהתעמתה עם אחיה של אחת מתלמידותיה, שטחה בפניו מה היא חושבת על חלק מהבנות במוסד החינוכי שבראשו היא עומדת. "מפגרת, בלונדינית פרחה שחצי מהבנים שכבו עליה", אמרה על אחת הנערות. לאחרות היא "החמיאה": "הן הזבל של בית הספר". משרד החינוך: המנהלת זומנה לשיחת בירור

חינוך מסוג אחר: עימות חריג על רקע ענייני צניעות אירע ביום חמישי, בין תלמידת בית ספר ביישוב בית"ר עילית לבין מנהלת המוסד. על פי עדי ראייה שנכחו במקום, המנהלת התעמרה בתלמידה ואף פעלה נגדה באלימות. בעקבות העימות, פנה אחיה של הנערה למנהלת בית הספר ונתקל בתגובה שאיננה ראויה לאשת חינוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שתיעד את המפגש בין ח', אחיה של התלמידה, לבין המנהלת, ניתן לשמוע אותה שואלת אותו: "מי קרא לך, הזאת המפגרת? כמו אחותך? הבלונדינית הפרחה הזאת שחצי מהבנים שכבו עליה, איך קוראים לה, אשכנזייה... תלמידה שלי לצערי".

בשלב זה שאל ח' את המנהלת איך היא מדברת על התלמידות שלה, והמנהלת ענתה: "הן לא הבנות שלי, הן הזבל של הבית-ספר, הן 'זבלות', אני לא מאמינה בהן" (השגיאות במקור). בהמשך, נתנה המנהלת את גרסתה לעימות שאירע בינה לבין אחותו של ח': "היא קראה לי זונה וכלבה והיא תשלם על כך".

ח': "אפילו סליחה היא לא ביקשה"

"כששמעתי על האירוע הגעתי מהר לבית הספר ושאלתי את המנהלת למה היא פעלה כך", סיפר ח', אחיה של הנערה, לחדשות 2 Online. "אפילו סליחה היא לא ביקשה. היה בלאגן. אפילו כוחות משטרה הוזעקו בשלב מסוים למקום".

ח' ציין כי מבחינה גופנית אחותו התאוששה, אך למרות זאת היא לא חזרה עד היום לבית הספר, בעקבות הטראומה.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה כי: "עם היוודע המקרה המנהלת זומנה לשיחת בירור באופן מיידי. והיה ויימצא שהדברים נכונים, ינקוט המשרד בכל האמצעים העומדים לרשותו. יצוין כי כבר ביום שישי ביקר המפקח על בית הספר במוסד והחל בבירור הנושא".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 Online. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.