רגע המבחן: "תרגילים, חששות ולחץ"

אחרי ימים של למידה ושעות של פרפרים בבטן, אלפי תלמידים נבחנים היום בבגרות במתמטיקה - ומקווים לטוב. בשיחה עם חדשות 2 Online סיפרו על התחושות לפני רגע האמת. "זה הפוש האחרון", אמרה קורל מאשדוד. ירדן ממיתר כבר בונה על מועד ב': "קמתי והבנתי שהיום זה המבחן, לא יצא לי ללמוד"

למצולמים אין קשר לנאמר (פלאש 90, יוסי זליגר)

חמושים במחשבונים, בדפי נוסחאות מסובכות ובהרבה חששות ניגשים היום (ה') אלפי תלמידים לבחינת הבגרות במתמטיקה. אחרי שחרשו לעומק, הם רק מחכים שהכל יהיה אחריהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה הפוש האחרון", אמרה קורל אינדפורקר בת ה-18 מאשדוד לחדשות 2 Online רגע לפני המבחן. "זו יחידה אחרונה שאני עושה לשנה הזאת ויש בהחלט לחץ וחששות". קורל חוששת מהאפשרות שלא תצליח לעבור. "הלחץ לא לעבור את הבחינה זה הדבר המפחיד, אבל כולם עוברים את זה בסוף", ניסתה להרגיע את עצמה.

ירדן מורן, בת ה-18 ממיתר, כבר חושבת על מועד ב'. "קמתי והבנתי שהיום זה המבחן", סיפרה." לא יצא לי ללמוד כל כך הרבה אז אני בונה על מועד ב'. גם לבחינת המתכונת לא למדתי וקיבלתי ציון סביר, אז אני סומכת על עצמי".

"אנחנו מתכוננים כבר יומיים ברצף", סיפר שלומי יפרח מתיכון מקיף א' באשדוד. "יש הרבה לחץ ותרגילים. קמתי ב-8 בבוקר והתחלתי לעבור שוב על החומר. למרות הלחץ שלומי אופטימי. "אני מצפה לעובר ואם זה עובר אני מבסוט", הצהיר.