חשד: יועץ בית ספר הותקף על ידי הורה בראשון לציון

קטטה פרצה בין אחד מהורי התלמידים בבית הספר בראשון לציון לבין איש הצוות החינוכי במקום. היועץ נחבל בפניו ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים אסף הרופא. ההורה עוכב על ידי המשטרה, שפתחה בבדיקת נסיבות המקרה

האב מובל לחקירה (חדשות 2)

חשד למקרה אלימות חמור במוסד חינוכי בראשון לציון: המשטרה הוזעקה הבוקר (ראשון) לבית ספר בעיר לאחר שהתקבל דיווח לפיו יועץ בית הספר הותקף על ידי אחד מהורי התלמידים הלומדים במקום. היועץ נחבל בפניו ופונה לקבלת טיפול רפואי כשמצבו מוגדר קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרקע לקטטה שפרצה בשעות הבוקר המוקדמות בין ההורה ליועץ אינו ברור בשלב זה, אך מבדיקה ראשונית עולה כי היה זה קצין הביטחון של בית הספר שמנע מההורה הזועם להמשיך במעשיו.

למקום הוזעקו גם חובשים ופרמדיקים של מד"א, שהעניקו טיפול רפואי ראשוני ליועץ החבול, גבר בשנות השלושים המאוחרות לחייו, באחד החדרים בבית הספר. הוא פונה לבית החולים אסף הרופא בעיר להמשך טיפול, כשמצבו מוגדר קל והוא סובל מחבלה בפניו.

יועץ בית ספר הותקף על ידי הורה (חדשות 2)

על פי עדותו של היועץ, הכה אותו ההורה בסטירה או אגרוף. לאחר התקרית האלימה, שהתרחשה בשעה שבה נמצאים מרבית התלמידים בבית הספר, עוכב האב החשוד בתקיפה על ידי המשטרה. נסיבות המקרה נבדקות.