הקללות והאיומים בגן: הגננת פוטרה

לפני כשבועיים פרסמנו הקלטה שילד בן 4 הקליט בצהרון בבאר שבע ובה נשמעת הגננת בצהרון מקללת, מאיימת וצורחת על הילדים. בימים האחרונים החליטו בחברה המעסיקה לפטר אותה ואת הסייעת בשל הדברים. אב לילד שהקליט: "צעד ראוי מאוד"

ההורים, ובעיקר הילדים, בצהרון בבאר שבע נושמים הבוקר לרווחה: לאחר שפרסמנו לפני כשבועיים שילד בן 4 הקליט את הגננת מקללת, צועקת ומאיימת על ילדים בצהרון, זאת כשהסייעת לצדה, הוחלט לאחרונה בחברת "כיוונים", שמעסיקה את השתיים, לפטר אותן לאלתר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה, שנחשף לראשונה בחדשות 2 Online, התגלה כשאחד הילדים חזר הביתה באחד הימים החודש, וסיפר להוריו על המתרחש בצהרון - צעקות, קללות והשפלות. אלה פנו לגננת בבקשה להסברים, אך היא ציינה, לטענתם, כי היא מעולם לא מרימה עליהם את הקול ולא מקללת או משפילה.

בעקבות הדברים, הבן הגיע עם ציוד הקלטה עליו - ומה שהקליט בצהרון החריד את הוריו. בהקלטה שהגיעה לידינו נשמעת הגננת מקיימת שיחת נזיפה לילדים ש"הלשינו" עליה להורים: "או ואבוי לילד שיעז לפתוח את הפה שלו. אקח אותו לגדולים. אני לא מרשה לבכות, הם חושבים שיש לי זמן לשטויות שלהם. למה לספר לאמא שטויות? רוצים גננת וסייעת אחרת? מה כל יום אני אקבל טלפון מאמא אחרת על שטויות? אני לא מרשה לבכות על שטויות".

בשני מקרים אחרים שהוקלטו בחצר הגן באותו היום, על פי ההורים, הגננת נשמעת אומרת "זובי" לאחד הילדים - ולקבוצת ילדים היא אמרה, על פי ההקלטה, "כוס-רבקום".

לשתיים נערך שימוע בחברה לאור הדברים, ובתומו החליט בימים האחרונים מנכ"ל החברה שאין מנוס מלפטר אותן לאור ההקלטה שנחשפה. "אני חושב שזה ראוי מאוד", אמר בתגובה אב הילד שהקליט את הגננת והסייעת. "אני מקווה שהם לא יחנכו יותר אף ילד ושהחברה שמפעילה את הצהרונים תעשה עוד בדיקות לשאר הצהרונים בכלל בארץ וידגמו אותם בצורה סמויה כדי לוודא שאין עוד תופעות כאלה".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv