שיעורי בית: לקבוע פגישה עם רה"מ

מורה להיסטוריה הציב משימה לתלמידיו: לנסות לקבוע פגישה עם ראש הממשלה נתניהו, בכדי להתנסות בקשיים שחווה הרצל כשניסה לפגוש אישים חשובים. תלמידה אחת לקחה את המשימה ברצינות, פנתה לראש הממשלה במכתב – ונענתה בחיוב

מפגש פסגה: רוזי ונתניהו (לשכת ראש הממשלה)

אם תרצו אין זו אגדה - מודל 2014: תלמידת כיתה י' בבית הספר אשל הנשיא מהיישוב להבים שבנגב הצליחה להיפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו במסגרת משימה בית-ספרית שהוטלה עליה ועל שאר חבריה לכיתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במסגרת לימודי ההיסטוריה בבית הספר, כדי להתנסות בקושי שחווה בנימין זאב הרצל כשניסה לפגוש אישים חשובים, נתבקשנו לקיים משימה בלתי אפשרית עד יום שישי, 28.03.2014, ולהיפגש איתך", כתבה התלמידה שהם רוזי במכתב ששלחה ללשכת ראש הממשלה.

"אם אצליח, ארגיש תחושת גאווה שהבלתי אפשרי לא קיים מבחינתי", היא שכנעה את נתניהו. "מאחר ומשימה זאת מאתגרת אותי מאוד, ומאחר ואני רואה בה הזדמנות ענקית לפגוש אותך, לדבר איתך ולהצטלם איתך, מנהיג מוערך מאוד בעיניי, החלטתי לנסות את מזלי ולפנות אליך. זאת גם הזדמנות עבורי להכיר מקרוב את הדמוקרטיה במיטבה".

ואכן, בין דיונים בלתי פוסקים בנושאים כמו המשא ומתן המדיני עם הפלסטינים וסוגיית הגרעין האירני, פינה ראש הממשלה נתניהו מספר דקות בכדי להיוועד עם הנערה הנרגשת, בפגישה שהיא כינתה כ"דחופה, חשובה וקצרה".