בן 4 הקליט את הגננת מקללת וצורחת - והביא להשעייתה

ילדים בני 4 בצהרון התלוננו בפני הוריהם כי הגננת בצהרון משפילה אותם, מקללת וצורחת. היא הכחישה, אבל ילד שהגיע עם ציוד הקלטה הקליט את כל היום בגן – וההורים הזדעזעו ממה ששמעו. בעקבות ההקלטות: הגננת והסייעת בגן הושעו עד לתום הבירור

צרחות וקללות לא אמורות להיות חלק מהארסנל החינוכי של גננת, אבל כך בדיוק הוקלטה גננת בצהרון לילדים בני 4 בבאר שבע, לאחר שאלה התלוננו בפני הוריהם שהיא משפילה אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד הילדים חזר הביתה באחד הימים החודש, וסיפר להוריו על המתרחש בצהרון - צעקות, קללות והשפלות. אלה פנו לגננת בבקשה להסברים, אך היא ציינה, לטענתם, כי היא מעולם לא מרימה עליהם את הקול ולא מקללת או משפילה.

"הבן שלי חזר הביתה ואמר לי שהגננת כעסה שהוא סיפר לנו על מה שקרה ושהוא לא מוכן לספר יותר", סיפרה אחת האמהות לחדשות 2 Online. בעקבות הדברים, הבן הגיע ביום שלישי האחרון עם ציוד הקלטה עליו - ומה שהקליט בצהרון החריד את הוריו.

בהקלטה שהגיעה לידינו נשמעת הגננת מקיימת שיחת נזיפה לילדים ש"הלשינו" עליה להורים: "או ואבוי לילד שיעז לפתוח את הפה שלו. אקח אותו לגדולים. אני לא מרשה לבכות, הם חושבים שיש לי זמן לשטויות שלהם. למה לספר לאמא שטויות? רוצים גננת וסייעת אחרת? מה כל יום אני אקבל טלפון מאמא אחרת על שטויות? אני לא מרשה לבכות על שטויות".

בשני מקרים אחרים שהוקלטו בחצר הגן באותו היום, על פי ההורים, הגננת נשמעת אומרת "זובי" לאחד הילדים - ולקבוצת ילדים היא אמרה, על פי ההקלטה, "כוס-רבקום".

"למה סיפרת לאימא שטויות?!" (חדשות 2)

ראש עיריית באר שבע: "אירוע חמור מאוד"

בהנהלת חברת "כיוונים", שמנהלת את הצהרון, שמעו את ההקלטות, הופתעו וזימנו את הגננת יחד עם ההורים לשיחה. בתום השיחה ולאור ההקלטות החליטו בחברה להשעות את השתיים עד להודעה חדשה.

"לא ייתכן שגננת מדברת ככה לילדים קטנים, הם בני ארבע בסך הכל והיא רודה, צועקת ומקללת אותם", אמרו ההורים. "בשימוע היא תחילה הכחישה הכל אבל אז אחרי שהיא הבינה שיש הקלטות ושמעה אותן - היא הורידה את ראשה ולא דיברה".

מנכ"ל חברת כיוונים, חברת בת של העירייה, אישר כי השתיים הושעו. "לאור החומרה של העניין אנו לא מוכנים לעבור על האירוע לסדר היום ולכן השענו לאלתר את הצוות", אמר לחדשות 2 Online. הוא ציין כי ביום שני, לאחר חופשת פורים, ייערך בירור נוסף בעניינן - אז יוחלט האם ימשיכו דרכן בחברה.

מעיריית באר שבע נמסר בתגובה כי "מיד לאחר שהנושא הובא לידיעת ראש העיר ולאחר שהנושא נבדק על ידי מנהלי חברת 'כיוונים', הוחלט להשעות לאלתר את הצוות. ראש העיר רואה את התנהלות הצוות בחומרה רבה".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.